SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Patryk Pallus redaktorem naczelnym Wirtualnemedia.pl

Od 1 kwietnia stanowisko redaktora naczelnego portalu Wirtualnemedia.pl, największego serwisu o mediach i marketingu w Polsce, obejmie Patryk Pallus. Marcin Szumichora pozostaje dyrektorem zarządzającym.

Nowy redaktor naczelny skupi się na rozwoju portalu w zakresie oferowanych treści i nowych projektów. Portal Wirtualnemedia.pl obecnie odwiedza 2,5 mln użytkowników miesięcznie. Jesteśmy niezależnym serwisem, należącym w 100 proc. do polskiego kapitału.

- Cieszę się, że Patryk, który doskonale zna portal i redakcję, do nas wraca. Naszym wspólnym celem jest dalszy rozwój portalu i wzmocnienie pozycji marki Wirtualnemedia.pl w polskim internecie - mówi Marcin Szumichora, założyciel i dyrektor zarządzający Wirtualnemedia.pl.

- Po kilku latach od odejścia z Wirtualnemedia.pl ponownie dostałem szansę nie tylko współtworzenia portalu, ale też kierowania jego zespołem. Dziękuję za zaufanie. Chcę, by Wirtualnemedia.pl stały się jeszcze lepszym źródłem wiedzy i inspiracji dla ludzi z branży i wszystkich osób zainteresowanych obszarami, o których informujemy - komentuje Patryk Pallus.

Zastępcą redaktora naczelnego portalu Wirtualnemedia.pl pozostaje Tomasz Wojtas, a redaktor prowadzącą - Justyna Dąbrowska-Cydzik.

Patryk Pallus ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w mediach elektronicznych. Przez ostatnie sześć lat był dziennikarzem i wydawcą w Business Insider Polska, największym serwisie ekonomicznym w Polsce. Zajmował się tematyką mediów, marketingu i handlu. W przeszłości pracował już w portalu Wirtualnemedia.pl - jako dziennikarz i zastępca redaktora naczelnego.

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku zarządzanie. Ukończył też podyplomowe studia dziennikarskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Dołącz do dyskusji: Patryk Pallus redaktorem naczelnym Wirtualnemedia.pl

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
?
Największy? Jest jakiś inny?
odpowiedź
User
:)
Rzeczywiście warto :)
odpowiedź
User
vb
Pan z Mysiej
odpowiedź