SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Kałużny account executive w altavia.kamikaze

Do zespołu agencji altavia.kamikaze dołączył Piotr Kałużny, jako account executive. Przed przejściem do agencji był kierownikiem działu promocji i reklamy w Teatrze im. Stanisława Jaracza w Łodzi.

Piotr KałużnyArticle

Piotr Kałużny w altavia.kamikaze objął stanowisko account executive. Do jego zadań będzie należała opieka nad wybranymi klientami agencji (w tym m.in. Polpharmą), organizacja pracy przy projektach, nadzór nad poszczególnymi działaniami związanymi z klientami, koordynacja działań wewnątrz zespołu, a także współpraca z podmiotami zewnętrznymi, influencerami i innymi agencjami.

Piotr Kałużny karierę zawodową rozpoczynał w 2010 roku, a przez większą jej dotychczasową część działał w branży kulturalnej, pracując m.in. dla Narodowego Centrum Kultury, Fundacji Filmowej Se-Ma-For, festiwalu Camerimage, festiwalu Dwa Brzegi, czy Muzeum Kinematografii w Łodzi. Był też, w latach 2015-2017 Copywriterem i Link Builderem w firmie Bluerank.

W latach 2020-2021 pracował dla Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, jako specjalista ds. marketingu, a ostatnio - przed przejściem do altavia.kamikaze - był kierownikiem działu promocji i reklamy w Teatrze im. Stanisława Jaracza w Łodzi.

 

Dołącz do dyskusji: Piotr Kałużny account executive w altavia.kamikaze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl