SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Robert Kudelski nowym szefem komunikacji korporacyjnej w PKO BP

Funkcję rzecznika prasowego i dyrektora komunikacji korporacyjnej w PKO Banku Polskim objął Robert Kudelski. Poprzednia rzeczniczka prasowa Aleksandra Gieros-Brzezińska przeszła do działu sponsoringu i reklamy w PKO BP.

Robert Kudelski Article

Przez ostatnie trzy lata Robert Kudelski pracował w Polskiej Grupy Zbrojeniowej jako szef departamentu innowacji i rozwoju technologicznego. Jednocześnie był w radach nadzorczych dwóch innych spółek państwowych: PIT-RADWAR (jako wiceprzewodniczący) i Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Centrum Techniki Morskiej (jako przewodniczący).

W latach 2017-2018 był dyrektorem ds. komunikacji i promocji w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych, a w latach 2007-2017 był związany z Narodowym Bankiem Polskim, m.in. jako doradca, dyrektor Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka i dyrektor departamentu komunikacji społecznej.

Wcześniej pracował m.in. jako dyrektor pionu marketingu i reklamy w PW Rzeczpospolita, marketing manager w Hachette Livre i specjalista ds. e-marketingu w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Poprzednio przez pięć lat rzeczniczką prasową i szefową komunikacji korporacyjnej w PKO Banku Polskim była Aleksandra Gieros-Brzezińska. Teraz przeszła w banku do działu sponsoringu i reklamy.

Zmiany w zarządzie PKO BP

W połowie maja br. z funkcji prezesa PKO Banku Polskiego zrezygnował Zbigniew Jagiełło. Odszedł z banku w pierwszej połowie czerwca po 12 latach zarzadzania firmą.

Równocześnie rada nadzorcza PKO BP na prezesa wybrała Jana Emeryka Rościszewskiego, dotychczasowego wiceprezesa banku.

Ponadto wiceprezesem banku został Bartosz Drabikowski, z zarządu odwołany został Rafał Kozłowski, a w połowie sierpnia zrezygnował Adam Marciniak (w połowie września Marciniak został wiceprezesem CCC, odpowiada za obszar technologii i digitalizacji).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Robert Kudelski nowym szefem komunikacji korporacyjnej w PKO BP

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
znajoma
Gratulacje Robert! 👏🏻
0 0
odpowiedź
User
Krzyś Suwart
życiorys zacny, opcyjny jakby :)
0 0
odpowiedź