SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plushak uwalnia podejrzanych w spocie promującym duże zadowolenie klientów Plush na Kartę (wideo)

Ruszyła kampania reklamowa oferty Plush na Kartę (należącej do Polkomtelu) podkreślająca wysoki poziom zadowolenia użytkowników z jej usług. Za obsługę reklamową marki odpowiadają Scholz & Friends Warszawa, TFP i Vizeum Polska.

Article

W spocie z kampanii Plushak, bohater symbolizujący markę Plush, jest jedną z osób stojących na policyjnych okazaniu jako podejrzane o zakłócenie ciszy nocnej. Kobieta wskazuje pluszowego bohatera, a inne osoby dziękują mu, że mogą wyjść z aresztu.

Kampania podkreśla, że w badaniu zrealizowanym jesienią ub.r. 90 proc. klientów Plush stwierdziło, że są zadowoleni z tej oferty. W reklamach są też informacje o kluczowych warunkach taryfy Plush na Kartę: nielimitowanych rozmowach, SMS-ach i MMS-ach w kraju do wszystkich sieci oraz pakiecie 10 GB internetu na 30 dni za 25 zł (z dodatkowymi 10 GB gratis).

 

Działania reklamujące Plush na Kartę są realizowane głównie w telewizji oraz internecie.

Za kreację kampanii odpowiada agencja reklamowa Scholz & Friends Warszawa, za produkcję spotów - dom produkcyjny TFP, a za planowanie i zakup mediów - dom mediowy Vizeum Polska. Spot nakręcił Jacek Podgórski, a wyreżyserowali Wojtek Wawszczyk i Kamil Polok.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plushak uwalnia podejrzanych w spocie promującym duże zadowolenie klientów Plush na Kartę (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Penetrator
W sieci A2Mobile mam wszystko za jedyne 19 zl 90 gr,a tu chca 25 zlotych. Smiech na sali
8 8
odpowiedź