SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Polska Press i władze Wielkopolski z konkursem na film z okazji 100-lecia Powstania Wielkopolskiego

Wydawnictwo Polska Press wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego prowadzi konkurs na film upamiętniający 100. rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Pula nagród w nim wynosi łącznie 45 tys. zł.

Article

Konkurs organizowany jest w celu uczczenia 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Jego ideą jest nakręcenie 100-sekundowego filmu, który ma pokazać, czym było Powstanie Wielkopolskie dla naszego kraju, co z jego ideałów wyrosło i co zyskali Polacy, jakim krajem stała się Polska i region Wielkopolski.

Konkurs ma charakter otwarty. Zainteresowani mogą zgłaszać swoje projekty do 30 września br. Oceni je jury, w którym zasiądą Jan A. P. Kaczmarek, marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak, Dorota Kędzierzawska - reżyserka filmowa i telewizyjna, producent, Arthur Reinhart - operator filmowy i producent, prof. Marek Hendrykowski - filmoznawca, Przemysław Prasnowski - reżyser teatralny, animator kultury, Adam Pawłowski - redaktor naczelny „Głosu Wielkopolskiego” oraz Leszek Waligóra -  zastępca redaktora naczelnego „Głosu Wielkopolskiego”.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 31 grudnia br. na łamach „Głosu Wielkopolskiego”. Nagrodami w konkursie są: 20 tys. zł za I miejsce, 10 tys. zł za II miejsce, 5 tys. zł za III miejsce oraz po 2 tys. zł dla każdego z pięciu wyróżnień.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polska Press i władze Wielkopolski z konkursem na film z okazji 100-lecia Powstania Wielkopolskiego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Polones Copue
Błąd w nazwisku członka jury...
Prof. Marek _Hendrykowski_
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing