SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne szuka agencji PR

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne ogłosiło konkurs ofert na usługi z zakresu public relations i budowania jego wizerunku - dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl.

Article

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne zamierza zwiększyć aktywność w celu budowania pozytywnego wizerunku w mediach publicznych i specjalistycznych.

Chce być postrzegane jako profesjonalna, obiektywna, wiarygodna organizacja opiniotwórcza m.in. poprzez zaprojektowanie i prowadzenie stałej kampanii medialnej dotyczącej problematyki chorób układu sercowo-naczyniowego. Chce też promować i upowszechniać osiągnięcia kardiologii w Polsce i na świecie oraz promować działania w zakresie powszechnej edukacji obejmującej profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób układu sercowo-naczyniowego w Polsce.

Dlatego właśnie PTK chce nawiązać współpracę z agencją public relations & affairs, która podejmie się zadań związanych z realizacją tych zadań, a w szczególności kreowania wizerunku PTK w przestrzeni publicznej. Polskie Towarzystwo Kardiologiczne zamierza zintensyfikować współpracę z publicznymi oraz społecznymi interesariuszami systemu opieki zdrowotnej (MZ, NFZ, ABM, AOTMiT), a także z innymi towarzystwami naukowymi realizującymi podobne cele statutowe.

Od agencji zainteresowanych współpracą już na obecnym etapie PTK oczekuje przedstawienia autorskiej propozycji promowania wizerunku Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w tym działań poprawiających postrzeganie PTK jako partnera interesariuszy systemu opieki zdrowotnej zarówno publicznych jak i społecznych. Zdefiniowania minimalnego zakresu działań medialnych niezbędnych do realizacji celu, w tym obecności PTK w mediach społecznościowych oraz podejmowania akcji promocyjnych w mediach tradycyjnych (ogólnodostępnych i specjalistycznych). 

Ponadto oczekuje zaproponowania działań promocyjnych związanych z corocznymi obchodami Światowego Dnia Serca i innych wydarzeń związanych ze współpracą ze stowarzyszeniami pacjenckimi. Oferta powinna zawierać propozycje konkretnych działań uwzględniając, że jubileusz 70 lecia powstania PTK wypada 27 lutego 2024 roku, a jego obchody zostaną zaplanowane na wiosnę 2024 roku.

Umowa z wybraną agencją zostanie zawarta na 2 lata. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 15 grudnia br. 

 

Dołącz do dyskusji: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne szuka agencji PR

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nick
Jest jakieś fee za pomysły czy zaś zbierają sobie, a wygrany już jest ustalony?
odpowiedź