SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pomagam.pl odpowiada na plakaty "Gdzie są te dzieci?". Pokazuje chore maluchy

Serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych Pomagam.pl odpowiada na billboardową kampanię Fundacji Nasze Dzieci z Kornic. Kampania serwisu ma pomóc ciężko chorym maluchom  - Emilce, Bartusiowi i Zuzi.

Article

W ostatnich tygodniach Polskę zalały plakaty "Gdzie są TE dzieci?". To nowa akcja Fundacji "Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara" z Kornic, która billboardami chce zwrócić uwagę na spadającą w Polsce dzietność.

 - Z roku na rok rodzi się coraz mniej dzieci i tutaj chcemy skłonić do myślenia. Przedstawiamy dzietność rodzin m.in. w latach 50-tych, 80-tych i jak to wygląda obecnie. Pomysłodawcą jest sam prezes Fundacji, pan Mateusz Kłosek, któremu od wielu już lat zależy na trosce o rodzinę i nasza Fundacja stara się wspierać rodziny jako naturalnego i najważniejszego środowiska wychowawczego dla człowieka - wyjaśniła ideę kampanii portalowi Wirtualnemedia.pl Iwona Muszyńska, sekretarz Fundacji "Nasze Dzieci".

Pomagam.pl i Feeders znajdują "TE dzieci"

Agencja reklamowa Feeders znalazła "TE dzieci" w serwisie Pomagam.pl. Dzieci, które potrzebują wsparcia finansowego, by żyć. Tak zrodził się pomysł na połączenie sił i wspólną akcję outdoorowa “TU jestem”.

- Parafrazując Johna F. Kennedy'ego, nie pytamy, gdzie te dzieci, tylko mówimy, co można dla nich zrobić. Zuzia, Bartuś i Emilka są tutaj i naprawdę można im pomóc, więc nie gadamy, tylko pomagamy! - mówi Adam Sierociński, deputy creative director agencji reklamowej Feeders.

Billboardy serwisu Pomagam.pl i agencji Feeders na pytanie: “Gdzie TE dzieci?” odpowiadają: “TU jestem”. Prezentują one trójkę małych wojowników, którzy zmagają się z chorobą codziennie.

Emilka i Bartuś chorują na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Od lat zbierają pieniądze na portalu crowdfundingowym m.in. na codzienną rehabilitację i specjalistyczny sprzęt. Zuzia natomiast jest wcześniakiem i zmaga się z rzadką chorobą układu oddechowego. Potrzebuje funduszy na diagnostykę i leczenie w USA.

- Tą akcją chcemy również podkreślić, że takich dzieci jak Emilka, Bartuś czy Zuzia jest o wiele więcej. A nasza kampania jest kroplą w morzu potrzeb. W naszym serwisie codziennie powstają zbiórki pieniędzy na rzecz dzieci, które potrzebują wsparcia. Często koszty leczenia przekraczają rodzinny budżet, a wielu rodziców nie może podjąć pracy zarobkowej ze względu na całodobową opiekę nad dziećmi - opowiada Dobrosława Gogłoza, dyrektor zarządzająca Pomagam.pl.

Billboardy znajdują się w Warszawie, Łodzi i Katowicach. Warszawski billboard można znaleźć na skrzyżowaniu Al. Niepodległości z Ksawerów (Aleja Niepodległości 24/30). Aby wesprzeć Emilkę, Bartusia i Zuzię, wystarczy znaleźć billboard w swoim mieście i zeskanować kod QR, kierujący do strony konkretnej zbiórki.

Dołącz do dyskusji: Pomagam.pl odpowiada na plakaty "Gdzie są te dzieci?". Pokazuje chore maluchy

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
a
pani dobrosława i pan adać niech sobie zakodują w główkach, że jeśli nie będzie rodzić więcej zdrowych dzieci, które pójdą po kilkunastu latach do pracy i, że te dzieci są zdrowe to rodzice tez mogą pracować to nie będzie z kogo ściągać kasy na zbiórki na Emilki, Bartusie, Zuzie i co się na kmapanię billboardową pani dobrosławy nie załapały.
odpowiedź
User
a
pani dobrosława i pan adać niech sobie zakodują w główkach, że jeśli nie będzie rodzić więcej zdrowych dzieci, które pójdą po kilkunastu latach do pracy i, że te dzieci są zdrowe to rodzice tez mogą pracować to nie będzie z kogo ściągać kasy na zbiórki na Emilki, Bartusie, Zuzie i co się na kmapanię billboardową pani dobrosławy nie załapały.


adaś
odpowiedź
User
JA
Już wiem z jakich agencji nie skorzystam.
odpowiedź