SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Powrót klientów w kampanii Fundacji Polska Bezgotówkowa

Fundacja Polska Bezgotówkowa rozpoczęła kolejną falę ogólnopolskiej kampanii informującej o korzyściach płynących z płatności bezgotówkowych oraz z przystąpienia do Programu Polska Bezgotówkowa.

Article

Akcja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących działalność handlowo-usługową.

- W kampanii podkreślamy, że akceptowanie płatności bezgotówkowych jest nie tylko istotnym elementem prowadzenia działalności gospodarczej, ale również ważnym stymulatorem rozwoju biznesu. Ma to szczególnie znaczenie dla tych przedsiębiorców, którzy byli zmuszeni ograniczyć lub zamknąć swoją działalność z powodu epidemii, a teraz, w ramach odmrażania gospodarki, otwierają swoje punkty handlowo-usługowe. W nowej rzeczywistości terminal płatniczy, pozwalający na płatności zbliżeniowe, jest tym czego oczekują klienci - powiedział dr Paweł Widawski, wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Reklama Fundacji Polska Bezgotówkowa

Spoty reklamowe ukazują przedsiębiorców, którzy wznawiają swoją pracę, przygotowują się na powrót klientów oraz przyjmują bezpieczne płatności przy użyciu karty lub telefonu. Dwa spoty telewizyjne (30 sek. i 15 sek.) będzie można zobaczyć w: TVP, TVN, TVN 7 i Polsat oraz wybranych stacjach tematycznych. Bieżąca fala kampanii potrwa do 14 czerwca.

Równolegle Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi działania promujące kampanię edukacyjno-informacyjną #DziałamyNieZnikamy.

Na specjalnie przygotowanej platformie edukacyjnej Fundacja Polska Bezgotówkowa zamieszcza treści merytoryczne i materiały, dedykowane właścicielom małych i mikrofirm, które pozwolą unowocześnić ich biznes,  a w szczególności otworzyć się na nowe formy dotarcia do klientów.

Za kreację reklam i zakup mediów odpowiada agencja Wavemaker.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Powrót klientów w kampanii Fundacji Polska Bezgotówkowa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl