SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Prezydent składa Polakom życzenia przez internet (wideo)

Prezydent Lech Kaczyński z żoną Marią złożyli Polakom życzenia świąteczne. Para prezydencka życzyła rodakom m.in. zdrowia, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Specjalne życzenia prezydent skierował do polskich żołnierzy służących w misjach wojskowych poza krajem. Film z życzeniami został opublikowany na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta RP.

- Bardzo się cieszę, że tą drogą - przez naszą stronę internetową - mam okazję złożyć Państwu najlepsze życzenia, z okazji Wigilii, Świąt Bożego Narodzenia.

Życzę wszystkim moim rodakom tego, aby rok 2010 był dla nich rokiem szczęśliwym, aby jak najwięcej było zdarzeń, które cieszą, jak najmniej które martwią - powiedział prezydent.

Życzył wszystkim zdrowia, powodzenia w życiu osobistym, zawodowym i tego, "abyśmy byli dla siebie możliwie życzliwi, abyśmy zapominali krzywdy, pamiętali o chwilach dobrych". - W końcu życzę tego, aby nasza ojczyzna przełamała wszystkie kłopoty, z którymi dzisiaj boryka się cały świat, by droga naszego rozwoju byłą drogą bez zakrętów, byśmy szybko szli do przodu - powiedział Lech Kaczyński.

- Mam jeszcze jedne życzenia, tym razem jako zwierzchnik sił zbrojnych, chciałem się zwrócić do wszystkich żołnierzy Wojska Polskiego, a szczególnie do tych, którzy święta spędzają poza naszym krajem. Wasze poświęcenie, wasz wysiłek jest dla naszej ojczyzny bardzo ważny. W dużym stopniu decyduje o jej roli, o tym, co znaczymy na świecie - mówił prezydent.

Podziękował za to żołnierzom i życzył, by najbliższy rok był bezpieczny i szczęśliwy, by wrócili do domu, "dumni z dobrze wykonanego obowiązku". - Chciałbym też życzyć wszystkiego najlepszego Waszym rodzinom, żonom, matkom, dzieciom, wszystkim którzy są dla Was drodzy - powiedział Lech Kaczyński.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Prezydent składa Polakom życzenia przez internet (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl