SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Program Ambasador w Idei

Specjalny program Idei dla aktywnych studentów

W sieci Idea dostępny jest specjalny, nowy program Ambasador Idei - stworzony specjalnie dla studentów, którzy chcą nie tylko studiować, ale i pracować. To program dla studentów, którzy chcą zarabiać pieniądze, ale także chcą zdobyć doświadczenie zawodowe. Ambasadorzy będą reprezentantami Idei na swoich uczelniach, będą polecać oferty i usługi Idei, a w zamian za to będą otrzymywać wynagrodzenie. Jak dużo zarobią będzie zależało tylko i wyłącznie od nich samych! Od poniedziałku 5.04.br. wystartowała pierwsza tura Ambasadorów (w Łodzi, Lublinie, Katowicach, Olsztynie i Szczecinie).

Program Ambasador, to nowatorskie na rynku podejście do polecania produktów i ofert Idei na rynku, a przez to pozyskiwanie nowych abonentów dla naszej firmy. Ambasadorzy marki Idea, to studenci wybrani we wskazanych miastach podczas wcześniejszego etapu tego programu oraz odpowiednio przeszkoleni przez PTK Centertel. Pilotażowo Program Ambasador startuje w 10 miastach Polski: Katowice, Lublin, Szczecin, Olsztyn, Łódź, Opole, Kielce, Toruń, Białystok, Częstochowa. Ambasador podlega wskazanemu Kierownikowi Punktu Sprzedaży, a cała grupa w danym mieście podlega wybranemu Dealer Managerowi. Sprzedaż z polecenia Ambasadora może jednak być realizowana w całej sieci sprzedaży, w całej Polsce.

Ambasadorzy marki Idea mają za zadanie polecanie ofert, promocji i innych produktów w ofercie Idea dla Ciebie post-paid. W tym celu będą przeprowadzali rozmowy skuteczne z klientem, wypełniali bloczki samokopiujące i umawiali potencjalnych klientów na spotkania w punktach sprzedaży. Pomimo, że Ambasadorzy podlegają danemu Kierownikowi Punktu Sprzedaży, to oferta z ich polecenia może zostać zrealizowana w całej sieci sprzedaży. Ambasador rekomenduje ofertę czy promocję, ale rolą Pełnomocnika Handlowego w Punkcie Sprzedaży jest ostateczne nakłonienie klienta na promocję lub plan taryfowy, a także standardowa weryfikacja klienta. Za skorzystanie z Programu Ambasador, zarówno Abonentowi jak i Ambasadorowi przysługują benefity.

Beata Białkowska - Marketing Manager Idei odpowiada jaki powinien być idealny kandydat na AMBASADORA IDEI

- Skąd wziął się pomysł na uruchomienie takiego wyjątkowego w Polsce programu?

"Nie można się opierać tylko i wyłącznie na sprawdzonych, skutecznych schematach. Trzeba stale eksperymentować, poszukiwać nowych form. To jest istota rozwoju każdej firmy. Program Ambasador Idei skierowany do studentów jest właśnie takim przedsięwzięciem, próbą sięgnięcia i opracowania nowej metody "rozmowy" z naszymi odbiorcami."

- Dlaczego jest on wdrażany akurat w środowisku stedenckim? "To proste i logiczne. Zawsze najważniejsi są ludzie. W przypadku takich nowych form trzeba sięgać po "nową obsadę". Studenci mają już jakieś doświadczenie, a nie są obciążeni rutyną. Liczymy na ich świeżość spojrzenia, umiejętność samodzielnego działania, fantazję i dynamizm. I na to, że tak niekonwencjonalne działanie w połączeniu z ciekawymi ludźmi i młodym, prężnym środowiskiem przyniesie lepsze rezultaty od konwencjonalnych reklam i środków masowego przekazu."

- Co można zyskać będąc Ambasadorem Idei?

"Nie będąc, tylko działając jako Ambasador Idei. Po pierwsze zupełnie nowe doświadczenie, prestiżową pierwszą pracę, możliwość zarobienia pieniędzy. Ale także możliwość sprawdzenia się - to taki "egzamin", ale nie z teorii tylko z życia."

Idea jako pierwszy operator GSM w Polsce uruchomiła w 2003 r. w warszawskiej Szkole Głównej handlowej nowatorski program pod nazwą Campus SGH który jest przygotowany specjalnie dla specyficznych potrzeb komunikacyjnych uczelni akademickiej. Doświadczenia zebrane w Programie Campus SGH posłużą w przyszłości do wdrożenia tego unikalnego programu także na innych najlepszych polskich uczelniach.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Program Ambasador w Idei

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl