SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Program Partnerski A24

Propozycja dla posiadaczy stron WWW

Od 10 czerwca właściciele serwisów internetowych mają nową okazję do zarabiania pieniędzy w Sieci. Platforma aukcyjna Aukcje24.pl (http://www.aukcje24.pl/) oferuje współpracę w ramach Programu Partnerskiego A24 (http://pp.aukcje24.pl/). Propozycja należącego do angielskiej grupy QXL Ricardo PLC (http://www.qxl.com/) serwisu jest kolejnym etapem jego popularyzacji wśród polskich Internautów.

Aukcje24.pl oferują ciekawe warunki rozliczania się ze swoimi partnerami. W celu otrzymania środków nie jest konieczne dokonanie zakupu przez poleconych użytkowników, jak ma to miejsce w przypadku wielu programów partnerskich. W programie A24 wystarczy, że osoba, która kliknie w znajdujący się na stronie partnera baner zarejestruje się w serwisie i wystawi jakikolwiek przedmiot na aukcjach. Dzięki temu właściciele witryn internetowych mogą otrzymać wynagrodzenie już na wczesnym etapie współpracy w ramach programu. Drugą możliwością uzyskania pieniędzy jest wygranie przez poleconego użytkownika licytacji dowolnej aukcji. Osoba spełniająca powyższe warunki określana jest jako “Aktywny Użytkownik”, za pozyskanie którego serwis przyznaje swoim partnerom aż 3 zł.

Twórcy Programu Partnerskiego 24, w ramach zachęty do współpracy, przygotowali “Partnerską Promocję”. Polega ona na zakwalifikowaniu jako “Aktywnego Użytkownika” również takiej osoby, która weźmie udział w jakiejkolwiek licytacji. Zwiększa to w znacznym stopniu możliwości uzyskania przychodu przez partnera tym bardziej, że grono potencjalnych użytkowników jest bardzo szerokie. Cechą serwisów aukcyjnych jest bowiem różnorodność zawartej w nich oferty. Dzięki temu właściciele witryn internetowych mogą umieszczać banery prowadzące do kategorii przedmiotów związanych z tematyką swoich stron. Oferowana przez Aukcje24.pl stawka może więc zapewnić partnerom naprawdę solidny zysk.

Warto podkreślić, że partnerami serwisu mogą być również osoby fizyczne, tak więc nie ma potrzeby prowadzenia działalności gospodarczej. Wymóg ten jest często barierą dla posiadaczy małych witryn, którzy administrowanie stron traktują jako hobby. Serwis nie pobiera żadnych opłat za przystąpienie do programu.

Tobiasz Szlęk, kierownik Programu Partnerskiego A24 mówi: “Od dawna dochodziły do nas głosy użytkowników, że taki program powinien działać i promować nasz serwis. W tej chwili, po niespełna miesiącu od jego uruchomienia widać dużą skuteczność tej formy promocji. Nasz program oferuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, bo aż 3 zł od każdego pozyskanego aktywnego użytkownika”.

Program Partnerski A24 ma na celu nie tylko pozyskanie nowych użytkowników, to również chęć nagrodzenia tych, którym zależy aby Aukcje24.pl stały się największym serwisem aukcyjnym w Polsce: “Jeszcze przed jego startem użytkownicy A24 zamieszczali na swoich stronach banery reklamujące nasz serwis, teraz mogą jeszcze za to otrzymywać pieniądze. Każdy Partner przyczynia się do dalszego rozwoju serwisu” – podkreśla Tobiasz Szlęk. “Rozważamy możliwość wprowadzenia innych form współpracy - nie tylko poprzez banery. Dostosowujemy Program do indywidualnych potrzeb, chcemy dać szansę zarobku również tym partnerom, którzy nie posiadają własnych serwisów WWW”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Program Partnerski A24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl