SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Psy 3. W imię zasad”: Artur Żmijewski powróci w roli Wolfa

Twórcy filmu „Psy 3. W imię zasad” ujawnili, że w rolę Wolfa ponownie wcieli się Artur Żmijewski. Produkcja trafi do kin 17 stycznia 2020 r.

Article

Po 25 latach drogi Franza Maurera (Bogusław Linda), Waldka Morawca (Cezary Pazura) i Radosława Wolfa (Artur Żmijewski) ponownie się skrzyżują. Franz i Wolf widzieli się po raz ostatni, kiedy Maurer pokrzyżował plany gangstera i udaremnił nielegalny transport broni do Sarajewa. Nie obyło się bez strzelaniny – dawni kompani ranili się nawzajem. Widzowie mogli się tylko domyślać, czy postrzelony w krtań Wolf przeżyje to starcie.

Teraz wiadomo, że postać wykreowana przez Artura Żmijewskiego ponownie pojawi się w życiu Franza. Mężczyźni będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości.

-To prawda, że my, psy, musimy trzymać się razem i mówią, że męska przyjaźń przetrwa wszystko, ale może się okazać, że stare rany wciąż się nie zagoiły, a pewnych rzeczy nie da się zapomnieć... - powiedział Artur Żmijewski.

W obsadzie filmu "Psy 3. W imię zasad", poza Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą i Arturem Żmijewskim, znaleźli się Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Arkadiusz Jakubik, Mirosław Baka, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Eryk Lubos, Aleksandra Linda, Dominika Kluźniak i Dominika Walo.

- Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku... nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko - czytamy w opisie produkcji.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent filmu "Psy II: Ostatnia krew". Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki, za montaż odpowiada Jarosław Kamiński, a za dźwięk - Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, a kostiumy - Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada Chimney Poland (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Obraz trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020 r.

Dołącz do dyskusji: „Psy 3. W imię zasad”: Artur Żmijewski powróci w roli Wolfa

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Olo
Franz był coś w jakby w raju, a raj okazał się więzieniem? Nowy podobno ginie w tej części :(
odpowiedź
User
Robert
Będą kręcić w Sandomierzu.
odpowiedź
User
bike
Będą kręcić w Sandomierzu.
Tak i Wolf cały film będzie jeździł na rowerze
odpowiedź