SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PTBRiO rośnie w siłę

W ciągu ostatniego miesiąca do Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii przystąpiło ponad 60-ciu nowych członków.

"Bardzo cieszy nas, że badacze tak licznie zasilają szeregi Towarzystwa. Ostatnie dwa lata to czas zasadniczych zmian w PTBRiO. Odświeżyliśmy nasz wizerunek nie tylko opracowując nową identyfikację wizualną, ale głównie podejmując nowe inicjatywy - konferencje z cyklu Zimowych Ekspedycji Badawczych, spotkania Klubu Badacza, rewitalizując Katalog PTBRiO, a także opracowując nową stronę internetową i wydając newsletter" - mówi Dominika Maison, prezes zarządu PTBRiO.

PTBRiO istnieje od 11 lat, liczy obecnie ponad 200 członków i jest organizacją branżową, skupiającą doświadczonych badaczy rynku i opinii pracujących zarówno w instytutach badawczych, jak i firmach zlecających badania.

"Towarzystwo stało się ważnym źródłem wiedzy o badaniach opinii i rynku oraz branży badawczej. Nasza witryna internetowa jest odwiedzana średnio 3000 razy w miesiącu. Nasz sekretariat codziennie udziela informacji na tematy związane z badaniami, a nasze konferencje i szkolenia są powszechnie cenione za wysoki poziom merytoryczny" - mówi Arkadiusz Wódkowski, członek zarządu Towarzystwa.  "Cieszy nas, że Towarzystwo, którego podstawą funkcjonowania jest wysiłek osób pracujących na zasadach wolontariatu stało się dynamiczną organizacją wyróżniającą się na tle siostrzanych stowarzyszeń funkcjonujących w Europie" - dodaje Wódkowski.

PTBRiO co roku opracowuje analizę rozwoju rynku badawczego, która jest publikowana w "Katalogu PTBRiO: Rynek Badań, Badacze, Firmy badawcze". Raporty te przekazywane są międzynarodowym organizacjom skupiającym badaczy oraz agencje badawcze. Co dwa lata PTBRiO realizuje badanie wizerunku funkcjonujących w Polsce agencji badawczych. Towarzystwo jest także inicjatorem i współorganizatorem Kongresu Badaczy Rynku i Opinii - jednej z największych w Polsce imprez marketingowych, w której co roku uczestniczy ponad 400 osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PTBRiO rośnie w siłę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl