SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Złote Przeboje wraca ze świąteczną akcją zamawiania choinek dla bliskich

W poniedziałek, 29 listopada rusza coroczna akcja świąteczna Radia Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory) pod nazwą „Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta". Aż do Bożego Narodzenia słuchacze będą mogli sprawić niespodziankę bliskim, przekazując na antenie życzenia oraz zamawiając dla nich choinkę.

Article

To kolejna już odsłona dobrze znanej akcji tej rozgłośni. Już w poniedziałek pierwsi uczestnicy wezmą udział w zabawie „Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta”. W jej ramach do 23 grudnia br. dwa razy dziennie słuchacze będą mogli na antenie złożyć życzenia komuś, z kim w te święta się nie zobaczą oraz podarować tej osobie bożonarodzeniowe drzewko. Jak co roku stacja zadba też o to, by każda choinka została dostarczona pod same drzwi, a nawet do dużego pokoju. Do akcji można się zgłaszać na stronie zloteprzeboje.pl.

 

Świąteczna akcja Radia Złote Przeboje będzie promowana w kampanii internetowej (YouTube, WP.pl, Onet.pl, Gazeta.pl), a także na antenie stacji, na jej stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na Facebooku.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej, a także online. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

W trzecim kwartale br. przychody Grupy Agora w segmencie radiowym wzrosły o 16,3 proc. do 25,7 mln zł, z czego wpływy reklamowe zwiększyły się o 11,7 proc. do 21,9 mln zł. W sprawozdaniu Agory zwrócono uwagę, że wartość całego rynku reklamy radiowej wzrosła w tym okresie tylko o 4 proc.

Dołącz do dyskusji: Radio Złote Przeboje wraca ze świąteczną akcją zamawiania choinek dla bliskich

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl