SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Rewia" chce być rzetelna i uczciwa

Rozstrzygnięto pierwszą edycję plebiscytu Pozytywny Bohater tygodnika Rewia

To pierwszy tego typu plebiscyt w Polsce, w którym to czytelnicy sami wybierali osobę, która wzbudza ich pozytywne emocje.

Konkurs trwał od maja do końca roku, w tym czasie nadeszło ponad 6 tysięcy sms-ów na 159 nazwisk gwiazd opisywanych przez Rewię.

Tytuł pozytywnego bohatera wraz ze specjalną statuetką w formie gwiazdy (w czterech kategoriach: kobieta-mężczyzna, wiek (mniej i więcej niż 35 lat) otrzymały cztery osoby: Marta i Michał Wiśniewscy, Hanka Bielicka i Robert Korzeniowski.

  -Redakcja zachęcona dobrym przyjęciem plebiscytu postanowiła rozpocząć jego drugą edycję od numeru 5. - Mamy nadzieje, ze ten konkurs pomoże nam zbudować markę tytułu a przy okazji będzie to dobra zabawa dla naszych czytelników, spośród których jedna osoba otrzyma od nas 20 tys. zł . Taki plebiscyt to także wskazówka dla nas, o kim chcieliby czytać - mówi red. nacz. Rewii, Tomasz Potkaj.

­ Gwiazdy, z którymi przeprowadzamy wywiady, nie są nieskazitelne ­ mówią nam dziennikarze Rewii, Sylwia Sitkowska i Piotr Pęziński ­ Są na swój sposób niezwykle, ale tak jak zwykli ludzie, mają też swoje słabości i problemy. To, że nam o nich opowiadają, to dla nas dowód zaufania i zobowiązanie do dalszej dziennikarskiej rzetelności i uczciwości. Chcemy, żeby taka właśnie była Rewia.

Rewia jest najmłodszym tytułem Wydawnictwa Bauer. Ukazuje się od końca marca 2004 roku. To pierwszy w Polsce tygodnik adresowany do kobiet powyżej 35 roku życia.

zdjęcia udostępnia serwis http://www.zoomfoto.pl

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Rewia" chce być rzetelna i uczciwa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl