SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM z Małyszem

RMF FM oficjalnym patronem medialnym Adama Małysza i całej kadry skoczków

RMF FM po raz czwarty został oficjalnym patronem medialnym Adama Małysza i Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich (kadra A i B). Podpisana została umowa z firmą JFK Konsulting - oficjalnym przedstawicielem Edie Federera w Polsce.

W sezonie 2004/2005 logo Radia RMF FM eksponowane będzie podczas wszystkich krajowych i zagranicznych imprez sportowych na wszystkich strojach Adama Małysza oraz całej kadry polskich skoczków. Na podstawie zawartej umowy logo RMF FM prezentowane jest na zasadzie wyłączności wśród innych mediów radiowych. Radio RMF FM uzyskało pierwszeństwo w pozyskiwaniu informacji o polskiej reprezentacji skoczków w czasie w krajowych i zagranicznych imprezach sportowych, jak również w pozyskiwaniu komentarzy i opinii Adama Małysza. Stacja ma prawo do wykorzystania nazwiska i wizerunku Adama Małysza oraz nagrań jego wypowiedzi dla potrzeb promocyjnych Radia RMF FM. Strony zadeklarowały także współpracę przy okazji innych poza sportowych przedsięwzięć. W ramach patronatu RMF FM ufundował cenne nagrody w specjalnym konkursie audio-tele zorganizowanym przez TVP, która nadaje bezpośrednie transmisje skoków narciarskich. RMF FM objęło także patronat medialny nad książką "Adam Małysz - Moje życie", wydana przez Wydawnictwo M. Pozycja zawiera wiele nieznanych wydarzeń, opisuje atmosferę towarzyszącą skokom narciarskim, przytacza barwne anegdoty i odpowiada na pytania dociekliwych fanów. Logo Radia RMF FM będzie widoczne na oficjalnej stronie internetowej Adama Małysza: www.malysz.interia.pl.

Podpisanie umowy jest kontynuacją ścisłej współpracy pomiędzy RMF FM i przedstawicielami Edi Federera w Polsce, która trwa już czwarty sezon.

W sposób szczególny współpraca przebiegała w lipcu 2001 roku. W trakcie prowadzonej przez RMF FM akcji pomocy powodzianom "Nadzieja nie tonie", wystawiony na aukcję kask Adama Małysza został zlicytowany za rekordową kwotę 40 000 zł przekazanej na rzecz powodzian.

Całość współpracy patronatu RMF FM nad kadrą skoczków koordynuje spółka ART FM - agencja promocyjno-reklamowa należąca do grupy RMF FM.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RMF FM z Małyszem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl