SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ronson planuje rozpoczęcie sześciu nowych inwestycji w 2010 roku

Spółka deweloperska Ronson planuje rozpoczęcie sześciu nowych inwestycji w 2010 r. i liczy na znaczącą poprawę wyników finansowych, dzięki planowanemu zakończeniu ursynowskich projektów Gemini i Nautica, poinformowała spółka w komunikacie.

"Rok 2010 powinien przynieść dalszą, znaczącą poprawę wyników finansowych, dzięki planowanemu zakończeniu ursynowskich projektów Gemini i Nautica w bieżącym roku. Na koniec lutego 2010 spółka sprzedała 57 lokali netto we wszystkich swoich projektach. W 2010 roku Ronson planuje rozpoczęcie sprzedaży kolejnych sześciu inwestycji" - czytamy w komunikacie.

Nowe projekty spółki na ten rok to Imaginarium III na warszawskich Bielanach, Goya we Wrocławiu, Nautica II i Gemini II na warszawskim Ursynowie, Osiedle Wiślane w Łomiankach koło Warszawy, Orion na warszawskiej Woli oraz Kłobucka na warszawskim Mokotowie.

Ponadto w 2010 roku spółka przeznaczy do sprzedaży 135 mieszkań w projektach Galileo, Imaginarium I i II i Meridian. Obecnie realizowane przez spółkę projekty to dodatkowo Constans, Gardenia, Gemini I i Nautica, gdzie łącznie będzie 371 mieszkań, z czego sprzedano dotychczas 193. Celem strategicznym spółki jest wejście do grona największych deweloperów w Polsce.

"Ronson ma możliwość znaczącego rozszerzenia skali zarówno działalności jak sprzedaży, a także dołączenia do grona największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce" - czytamy dalej.

Narastająco w I-IV kw. 2009 roku spółka miała 21,03 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 15,14 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 116,31 mln zł wobec 77,35 mln zł

Dołącz do dyskusji: Ronson planuje rozpoczęcie sześciu nowych inwestycji w 2010 roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl