SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy serial „Mój agent” od 25 grudnia w Player.pl. „Każdy artysta wniósł do projektu coś nowego”

W niedzielę, 25 grudnia w serwisie Player.pl odbędzie się premiera nowego serialu „Mój agent”. Platforma natychmiast po udostępnieniu pierwszego sezonu produkcji zaoferuje widzom drugi. - W obsadzie znaleźli się aktorzy, których definitywnie chcieliśmy zobaczyć w serialu. To plejada wspaniałych nazwisk - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Dorota Chamczyk, producentka TVN Warner Bros. Discovery.

„Mój agent”; fot. Player.pl„Mój agent”; fot. Player.pl

„Mój agent” to polska wersja serialu opartego na francuskiej produkcji „Dix pour cent”. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do m.in. Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji, Włoch i Wielkiej Brytanii.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Bohaterami nowego serialu Player Original „Mój agent” są agenci, którzy pod swoją opieką mają największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji. Wśród nich znajdują się: Marek (w tej roli Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska). Wspierają ich asystenci - Ewa (Anna Cieślak) i Julian (Dawid Ściupidro) oraz Zosia (Sylwia Achu), recepcjonistka i aktorka.

- Los agencji, w której pracują staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami, cała czwórka będzie musiała walczyć o przetrwania jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak), dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawia, że rozpoczyna pracę w agencji, u boku ojca i…wbrew jego woli - czytamy w opisie produkcji.

Cielecka, Stenka i Szapołowska w „Mój agent” zagrają samych siebie

W rolach gwiazd obsługiwanych przez agencję wystąpią znani aktorzy, którzy wcielą się w samych siebie. W pierwszym odcinku wystąpi Magdalena Cielecka, a w drugim - Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska. W każdym odcinku w roli wiodącej pojawi się gościnnie inna polska gwiazda.

W obsadzie serialu znaleźli się również wspomniani wyżej: Ewa Szykulska, Aleksandra Pisula, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski, Anna Cieślak, Paulina Walendziak, Dawid Ściupidro, Sylwia, Achu, Ewa Kaim, Stanisław Linowski, Renata Dancewicz i Krzysztof Jasiński.

- Wybór obsady do serialu „Mój agent” był wyzwaniem. Z jednej strony zależało nam na zaproszeniu i przyjęciu propozycji zagrania pod swoimi nazwiskami przez największe i znane szerokiej publiczności gwiazdy polskiego teatru, filmu i telewizji. A z drugiej strony bardzo chciałam, aby w postaciach agentów i asystentów Agencji Aktorskiej Krantz pokazać mniej popularnych lub nawet debiutujących aktorów. Ani mnie nie narzucono ani ja nie narzuciłam sobie, reżyserce obsady Ewie Brodzkiej czy reżyserce serialu Julii Kolberger żadnych ograniczeń. Szczęśliwie nawet najbardziej szalone pomysły udało się zrealizować i finalnie w obsadzie znaleźli się aktorzy, których definitywnie chcieliśmy zobaczyć w serialu. To plejada wspaniałych nazwisk. To artyści, którzy pracowali z różnymi reżyserami, przy wielu różnorodnych projektach i każdy z nich wniósł coś wyjątkowego do „Mojego agenta” - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Dorota Chamczyk, producentka TVN Warner Bros. Discovery.

Player.pl od razu udostępni dwa sezony produkcji

Premiera pierwszych dwóch odcinków nowego serialu „Mój agent” w Player.pl odbędzie się w niedzielę, 25 grudnia br. Kolejne odcinki produkcji w serwisie pojawiać się będą w tygodniowych odstępach, a ostatni z nich zostanie udostępniony na przełomie stycznia i lutego 2023 roku.

Player.pl od razu zaoferuje widzom drugi sezon cyklu, którego premierowe odcinki będą się pojawiać w lutym i marcu 2023 roku.

Zdjęcia do „Mojego agenta” odbywały się w ostatnich miesiącach, prace na planie rozpoczęły się w kwietniu br.

Dorota Chamczyk producentką

Producentką serialu z ramienia TVN Warner Bros. Discovery jest wspomniana wyżej Dorota Chamczyk, a producentem serialu jest firma Lizart Film i Mikołaj Lizut. Pierwszy sezon został  wyreżyserowany przez Julię Kolberger, drugi przez Julię Kolberger we współpracy z Olgą Chajdas. Autorem zdjęć do pierwszego sezonu jest Jakub Giza, do drugiego Jakub Giza we współpracy z Anną Rzepką i Adamem Bajerskim. Autorem tłumaczenia i adaptacji scenariusza jest Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie.

Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, kostiumy - Krzysztof Łoszewski, a charakteryzację - Monika Jan. Kierownikiem produkcji jest Michał „Ryba” Lipski.

Francuski pierwowzór serialu „Dix pour cent” został wyprodukowany przez Mon Voisin Productions i Mother Production. Producenci to Dominique Besnehard, Michel Feller, Harold Valentin, Aurelien Larger, autorami scenariusza są Fanny Herrero, Cecile Ducrocq, Benjamin Dupas, Quoc Dang Tran, Camille Chamoux, Anais Carpita, Sabrina Karine, Eliane Montane. Serial wyreżyserowali Cedric Klapisch, Antoine Garceau, Marc Fitoussi, Lola Doillon, Jeanne Herry i Laurent Tirard. Showrunnerem serii jest Cedric Klapisch.

Według badania Mediapanel w październiku br. player.pl miał 4,12 mln użytkowników, którzy na platformie spędzili średnio 2 godziny, 39 minut i 11 sekund.

Dołącz do dyskusji: Nowy serial „Mój agent” od 25 grudnia w Player.pl. „Każdy artysta wniósł do projektu coś nowego”

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xxl
widać kolejny gniot . szkoda że ambicje duże a wychodzi klapa .KLAKIERZY SĄ TYLKO DO TEGO POTRZEBNI i nic poza tym .
odpowiedź
User
edfc
zas te same modry
odpowiedź
User
Bert
Nikt normalny nie będzie tego głupiego gniota oglądać ,toż to będzie kolejna Wielka Klapa wymyślona przez Babunie Nine Terentiew która zaliczyła ze 300 Wielkich Klap w swoim dorobku ,Ta kobieta nie zna się na rynku telewizyjnym
odpowiedź