SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Sławomir Gąsiorowski: z Idea Banku na prezesa Trader.com. Magdalena Wasilewska-Michalska odeszła

Sławomir Gąsiorowski objął funkcję prezesa spółki Trader.com (należącej do Agory), wydawcy serwisów ogłoszeniowych Domiporta.pl i Autotrader.pl. Poprzednio był dyrektorem marketingu w Grupie Idea Bank.

Sławomir Gąsiorowski Article

Na stanowisku prezesa Trader.com Sławomir Gąsiorowski zastąpił Magdalenę Wasilewską-Michalską. W komunikacie Agory podano, że zrezygnowała ona z tego stanowiska ze względu na inne plany zawodowe.

- Dostrzegam co najmniej kilka nowych pomysłów na rozwój serwisów ogłoszeniowych Grupy Agora i potencjał  ich wzrostu. Wierzę, że zastosowanie nowoczesnych narzędzi z zakresu e-commerce może istotnie zwiększyć efektywność tego biznesu. Moim celem na najbliższe trzy lata jest przekształcenie serwisów Domiporta.pl i Autotrader.pl w zaawansowane technologicznie platformy, dostarczające spółce nowych źródeł przychodów - zapowiada Sławomir Gąsiorowski.

Przez ostatnie cztery lata Gąsiorowski był dyrektorem marketingu w Grupie Idea Bank. Współtworzył i zarządzał projektami takimi jak sieć Mobilnych Wpłatomatów czy pierwsza placówka bankowa na torach Idea Hub Express.

Wcześniej Sławomir Gąsiorowski m.in. współtworzył spółkę Home Broker pośredniczącą w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych. Nadzorował tam obszar marketingu.

W ub.r. Agora w segmencie internetowym zanotowała wzrost wpływów o 0,4 proc. do 168,6 mln zł i spadek zysku EBITDA o 14,3 proc. do 23,9 mln zł. Firma miała 137,7 mln przychodów ze sprzedaży reklam internetowych i 13,9 mln zł ze sprzedaży ogłoszeń.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sławomir Gąsiorowski: z Idea Banku na prezesa Trader.com. Magdalena Wasilewska-Michalska odeszła

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tak tylko pytam
Idea Bank to ci, co od początku roku stracili 50%?
1 0
odpowiedź
User
aR
Powodzenia !!!
2 0
odpowiedź
User
Narodowy
To jest pomysłodawca regularnej sprzedaży kredytów i wciskania księgowości online non stop? Ten od newsletterów z dotacjami unijnymi, że są na wyciągnięcie ręki? To doskonały sprzedawca. Naprawdę. Bardzo go szanuję, jego pomysły są na światowym poziomie. Tylko, niestety, normalni przedsiębiorcy uciekają. Idea bank stał się bankiem do wyciskania kasy z ludzi przed plajtą. Bo 90+ procent firm plajtuje.
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing