SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Spark Foundry rozpoczyna współpracę z Erli

Spark Foundry, agencja należąca do Publicis Groupe, zajmie się obsługą mediową nowej platformy zakupowej Erli.pl. Agencja została wybrana w drodze przetargu.

Article

W ramach nawiązanej współpracy, agencja mediowa Spark Foundry będzie odpowiedzialna za strategiczne planowanie oraz zakup kampanii w telewizji i digitalu.

Do zadań agencji należy doradztwo w zakresie prowadzenia skutecznej komunikacji marketingowej, zwłaszcza w kontekście launchu mediowego, planowanie i zakup działań wizerunkowych (kanały online i offline).

Obowiązki Spark Foundry obejmują również wsparcie w obszarze performance a także przeprowadzanie badań konsumenckich. Pierwsza wspólna kampania planowana jest jeszcze w kwietniu.

- Wygrana w przetargu to z pewnością zasługa całego zespołu i naszych rekomendacji, które bazujemy na unikalnych narzędziach Grupy Publicis oraz bazie benchmarków pochodzącej z modelowań ekonometrycznych i badań konsumenckich. ERLI.pl jako nowy marketplace na polskim rynku, jest atrakcyjną alternatywą dla popularnych platform e-commerce. Bardzo się cieszymy, że właśnie taki Klient powiększa nasze portfolio, a jako agencja kierująca się ideą Spirit of Startup potrafimy i w dodatku bardzo lubimy pracować dla Klientów, którzy „challengują” rynek, ponieważ działamy w ten sam sposób - komentuje Beata Szcześniak, general manager Spark Foundry.

Współpraca ze Spark Foundry to kolejny etap rozwoju Erli.

- Już za moment rozpoczynamy szeroką kampanię marketingową. Będziemy docierali do Polaków zarówno przez telewizję, jak i kanały digitalowe. Dynamicznie się rozwijamy i chcemy współpracować z profesjonalnymi partnerami, którzy skutecznie pomogą nam realizować nasze cele. Wierzę, że współpraca z agencjami, takimi jak MSL czy Spark Foundry, które funkcjonują w ramach jednej Grupy Publicis, wpłynie pozytywnie na sprawną i efektywną komunikację przy projektach realizowanych dla naszego marketplace’u - mówi Adam Ciesielczyk, prezes ERLI.pl.

Firmy nie ujawniają szczegółów przetargu.

Kooperacja z ERLI.pl realizowana jest zgodnie z ideą Power of One i obejmuje współpracę z agencjami należącymi do Groupy Publicis: Spark Foundry (strategia, planowanie i zakup mediów), MSL (public relations), Performics (marketing efektywnościowy) oraz dywizja biznesowa Publicis Groupe Data Science.

Dołącz do dyskusji: Spark Foundry rozpoczyna współpracę z Erli

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maria Awaria
A wczoraj mówili, że kto inny ich wygrał... A agencji Play już zapłacili faktury? Niezłe jaja...
0 0
odpowiedź
User
dżon
jak powyżej uwaga na tego klienta i płatności tylko z góry, bo później nie zapłacą...
wiszą kasę przynajmniej 2 agenturom
0 0
odpowiedź
User
Jan
hahahaha niezłe jaja ten klient... wszystkim mówi że go obsługują...
0 0
odpowiedź