SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Spółka zależna Digitree Group wzięła 2,5 mln zł kredytu na bieżącą działalność

Firma marketingu internetowego INIS, należąca do notowanego na giełdzie Digitree Group, uruchomiła w rachunku bieżącym linię kredytową do kwoty 2,5 mln zł, z której może skorzystać w razie potrzeby finansowania swojej bieżącej działalności.

Article

Zaciągnięty w środę kredyt ma zostać spłacony do 30 czerwca 2021 roku. - Oprocentowanie kredytu ustalane będzie na podstawie stawki WIBOR dla depozytów 1-miesięcznych, powiększonej o marżę banku - podano w komunikacie giełdowym Digitree Group.

Zabezpieczeniem kredytu jest m.in. weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową poręczony przez Digitree Group i jej spółki zależne: JU, Salelifter, Fast White Cat i Sales Intelligence.

INIS zarządza e-mailingową siecią reklamową i afiliacyjną. W połowie czerwca br. Digitree Group zapowiedziała, że zamierza połączyć tę firmę ze swoją inną spółką zależną Cashback Services, dla której od sierpnia ub.r. nie znalazła inwestora.

W pierwszym kwartale br. Digitree Group zanotowała 12,36 mln zł przychodów sprzedażowych, jej strata netto zmalała z 359,5 do 138,1 tys. zł, a wynik operacyjny poszedł w górę z 314,5 tys. zł straty do 118,4 tys. zł zysku. - Grupa wypracowała zysk na działalności operacyjnej, jak również zmniejszyła koszty prowadzenia działalności, na co wpływ miało głównie inne podejście do prowadzenia projektów w obszarze IT, jak i zmiany na polu związanym z obsługą klientów - skomentował Przemysław Marcol z zarządu firmy.

Dołącz do dyskusji: Spółka zależna Digitree Group wzięła 2,5 mln zł kredytu na bieżącą działalność

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl