SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Spore zmiany w Echu Miasta

Awanse w redakcjach regionalnych bezpłatnej gazety 'Echo Miasta'.

Z początkiem stycznia 2007 r. redaktorzy: Wioleta Niziołek („Echo Miasta. Katowice”), Michał Kolęda („Echo Miasta. Warszawa”) i Andrzej Adamczewski („Echo Miasta. Łódź”), awansowali do rangi zastępcy redaktora naczelnego swoich redakcji regionalnych. Są to nowo utworzone stanowiska w spółce Media4mat, wydającej gazetę.

Wioletta Niziołek związana jest z tytułem od pierwszego wydania w czerwcu 2005 r., Michał Kolęda rozpoczął pracę w „Echu Miasta” w czerwcu, natomiast Andrzej Adamczewski w marcu ubiegłego roku.

„Echo Miasta” jest gazetą bezpłatną, która ukazuje się w poniedziałki i czwartki w 7. autonomicznych wydaniach: w Warszawie, aglomeracji katowickiej, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście i Łodzi. Nakład czwartkowy: 710.000 egz., nakład poniedziałkowy 210.000 egz.

Głównym udziałowcem spółki Medi4mat wydającej gazetę jest grupa Polskapresse.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Spore zmiany w Echu Miasta

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl