SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Spadła sprzedaż wszystkich dwutygodników people, „Party” najchętniej kupowane (dane za maj)

W maju 2017 roku liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dwutygodników people było „Party”. Wszystkie magazyny zanotowały spadki, a najwięcej stracił „Flesz” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Średnia sprzedaż ogółem dwutygodnika „Party” (Edipresse Polska) w maju 2017 roku wyniosła 148 345 egz. W porównaniu do maja 2016 roku była ona niższa o 8,75 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugie miejsce zajął dwutygodnik „Show” (Wydawnictwo Bauer). Zanotował on spadek sprzedaży wynoszący 16,87 proc. Jego średni wynik w analizowanym miesiącu wyniósł 114 901 egz.

Podium uzupełnia magazyn „Gala” (Grupa Burda), którego wynik sprzedażowy zmniejszył się o 9,02 proc. do 112 583 egz.

Czwartą lokatę zajęła „Viva!” (Edipresse Polska). Średni wynik tego pisma zmalał o 1,24 proc. do 78 066 egz.

Ostatni był „Flesz” (również Edipresse Polska). Jego średni wynik spadł najbardziej w zestawieniu - o 21,17 proc. do 58 271 egz.

W maju 2017 roku w porównaniu do kwietnia 2017 roku największym wzrostem średniej sprzedaży ogółem pochwalić się mogła „Gala” - było to 90,34 proc.

Z kolei największy spadek, wynoszący 15 proc., odnotowała „Viva!”.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Dołącz do dyskusji: Spadła sprzedaż wszystkich dwutygodników people, „Party” najchętniej kupowane (dane za maj)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Papeteria
Internet killed the newspaper star.
odpowiedź