SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Party” liderem sprzedaży dwutygodników people w 2018 roku

W 2018 roku liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dwutygodników people było „Party”. Wszystkie tytuły zanotowały spadki, a najwięcej stracił „Flesz” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Średnia sprzedaż ogółem dwutygodnika „Party” (Edipresse Polska) w 2018 roku wyniosła 128 677 egz. W porównaniu do 2017 roku była ona niższa o 14,47 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugie miejsce zajął dwutygodnik „Show” (Wydawnictwo Bauer). Zanotował on spadek sprzedaży wynoszący 23,90 proc. i średni wynik na poziomie 94 877 egz.

Podium uzupełnia magazyn „Sukcesy i Porażki” (Wydawnictwo Bauer), który awansował z czwartej lokaty. Jego wynik sprzedażowy jednak zmniejszył się o 6,19 proc. do 74 850 egz.

Ostatni był „Flesz” (Edipresse Polska). Średnia sprzedaż ogółem tego tytułu wyniosła 43 138 egz., po spadku o 24,64 proc. - największym w zestawieniu.

W grudniu 2018 roku średnia sprzedaż ogółem lidera, czyli dwutygodnika „Party”, wyniosła 116 379 egz., po spadku o 12,96 proc.

Drugą pozycję zajęło „Show” (72 492 egz., w dół o 25,58 proc. - największy spadek w zestawieniu), a podium uzupełniają „Sukcesy i Porażki” (Wydawnictwo Bauer; 68 483 egz., - 14,99 proc.).

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Dołącz do dyskusji: „Party” liderem sprzedaży dwutygodników people w 2018 roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl