SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Party” na czele dwutygodników people w styczniu. Tylko „Sukcesy i Porażki” na plusie

W styczniu 2018 roku liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dwutygodników people było „Party”. Prawie wszystkie magazyny zanotowały spadki, a najwięcej straciło „Show”. Zyskały tylko „Sukcesy i Porażki” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Średnia sprzedaż ogółem dwutygodnika „Party” (Edipresse Polska) w styczniu 2018 roku wyniosła 131 502 egz. W porównaniu do stycznia 2017 roku była ona niższa o 19,25 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugie miejsce zajął dwutygodnik „Show” (Wydawnictwo Bauer). Zanotował on największy spadek w zestawieniu wynoszący 33,02 proc. Jego średni wynik w analizowanym miesiącu wyniósł 99 481 egz.

Podium uzupełnia magazyn „Sukcesy i Porażki” (Wydawnictwo Bauer). Jego wynik sprzedażowy zwiększył się o 12,05 proc. do 80 441 egz. Jednocześnie był to jedyny wzrost w zestawieniu.

W styczniu 2018 roku w porównaniu do grudnia 2017 roku największym wzrostem średniej sprzedaży ogółem również pochwalić się mógł „Flesz” (Edipresse Polska) - było to 13,82 proc.

Z kolei największy spadek, wynoszący 23,69 proc., odnotowała „Gala” (Grupa Burda).

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Party” na czele dwutygodników people w styczniu. Tylko „Sukcesy i Porażki” na plusie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl