SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Steinke Communications dla Fundacji Archeologii Fotografii, Fundacji Sztuk Wizualnych i Miesiąca Fotografii w Krakowie

Grono klientów Steinke Communications powiększyło się o projekty z dziedziny sztuk wizualnych. Agencja odpowiada za komunikację działań Fundacji Archeologia Fotografii, cyfrowego archiwum fotografii Wojciecha Plewińskiego wojciechplewinski.com przygotowanego przez Fundację Sztuk Wizualnych, a także - po raz trzeci - za media relations festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie.

Article

Fundacja Archeologia Fotografii powierzyła Steinke Communications opracowanie i realizację kompleksowych działań media relations i komunikacji w mediach społecznościowych dla wystaw i wydarzeń fotograficznych organizowanych w 2017 r. Agencja wesprze klienta w komunikacji marki oraz będzie doradzać w obszarze komunikacji usług digitalizacyjnych. Umowa została podpisana do końca 2017 r. z możliwością przedłużenia.

Współpraca agencji z Fundacją Sztuk Wizualnych, twórcą cyfrowego archiwum wojcichplewinski.com, przewiduje wspólne stworzenie i realizację strategii komunikacyjnej platformy oraz towarzyszącej jej wystaw. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

Z kolei projektowa współpraca z festiwalem Miesiąc Fotografii w Krakowie obejmuje kompleksową obsługę w zakresie public relations, doradztwo strategiczne i wizerunkowe, prowadzenie biura prasowego, relacje z mediami w Polsce i zagranicą oraz wsparcie komunikacyjne wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji wydarzenia. Umowę podpisano do lipca 2017 r.

Klienci sami zgłosili się do agencji. Za projekty odpowiada PR manager Maja Sztenke.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Steinke Communications dla Fundacji Archeologii Fotografii, Fundacji Sztuk Wizualnych i Miesiąca Fotografii w Krakowie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl