SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

T-Mobile: nowa oferta prepaid - 0 zł za rozmowy, SMS-y lub internet

Sieć komórkowa T-Mobile Polska wprowadziła nową ofertę na kartę, w ramach której można bezpłatnie rozmawiać, SMS-ować lub surfować po sieci.

T-Mobile: nowa oferta prepaid - 0 zł za rozmowy, SMS-y lub internet

W nowej ofercie T-Mobile na kartę klienci mają do wyboru trzy opcje: 0 zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah, 0 zł za SMS-y do wszystkich sieci oraz 0 zł za internet w telefonie. Wybierając jedną z tych opcji, klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, SMS-ować lub surfować po sieci przez cały okres ważności konta, także przy jego zerowym stanie.

W ramach oferty istnieje możliwość zmiany wybranej opcji, co oznacza, że w dowolnym momencie wiodącą opcją może stać się inna, lepiej odpowiadające potrzebom użytkownika.

Obecni klienci, jak również klienci, którzy zakupią dowolny starter dostępny w sieci sprzedaży, mogą w każdej chwili zmienić swoją dotychczasową ofertę na nową taryfę.

Obowiązują również nowe zasady doładowań. Obecnie kwoty 5-9 zł przedłużają ważność konta o 5 dni, 10-24 zł - o 10 dni, 25-49 zł - o 31 dni, a 50-100 zł - o 100 dni.

Nowością w ofercie jest także dołączenie bazy klientów Heyah do bazy klientów T-Mobile i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci.

T-Mobile Polska wprowadza także nowy pakiet startowy "Internet na kartę w T-Mobile z 500 MB na start", skierowany do użytkowników laptopów i tabletów. Zawiera on aktywną "Ofertę Internet 250 MB na dzień", w ramach której w każdym dniu, w którym klient korzysta z internetu, otrzyma 250 MB na transfer danych za 2 zł dziennie. Opłata dzienna pobierana jest z konta tylko w dniu, w którym klient korzysta z internetu, a po przekroczeniu 250 MB można surfować po sieci (przy zwolnionej prędkości transferu danych) bez dodatkowych kosztów do końca dnia.

Klienci mogą także korzystać z dodatkowych pakietów obniżających koszty. Pakiet danych 250 MB na 1 dzień kosztuje 2 zł, pakiety 30-dniowe to koszt 10 zł za 1 GB, 20 zł za 3 GB i 30 zł za 6 GB. Można aktywować również pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 zł, lub do T-Mobile i Heyah za 5 zł. Ponadto dostępne są pakiety 120 i 600 minut do T-Mobile i Heyah lub 30 i 60 minut do wszystkich, w cenie odpowiednio 5 i 10 zł. Pakiety obowiązują przez miesiąc od momentu uruchomienia i naliczane są cyklicznie, o ile klient z nich nie zrezygnuje.

Do sprzedaży trafiają też nowe startery "T-Mobile na kartę" oraz "Internet na kartę w T-Mobile" przygotowane w nowej wizualizacji. Na rynek trafi również zestaw "Internet na kartę w T-Mobile" z modemem Huawei E3131 W cenie 99 zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: T-Mobile: nowa oferta prepaid - 0 zł za rozmowy, SMS-y lub internet

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Opam
Bardzo fajnie rozwinięta oferta Prepaid, teraz śmiało można mówić że T-M i Heyah wróciły do bardzo dobrej oferty Prepaidowej, czego dość długo brakowało.
8 9
odpowiedź
User
wolf
nie działają zadne kody
8 8
odpowiedź