SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tańszy roaming w Simplusie

W nowej, promocyjnej ofercie Simplus, wszyscy użytkownicy tej usługi przebywający poza granicami Polski mogą dzwonić i wysyłać SMS-y po preferencyjnych cenach

W nowej, promocyjnej ofercie Simplus, wszyscy użytkownicy tej usługi przebywający poza granicami Polski mogą dzwonić i wysyłać SMS-y po preferencyjnych cenach. Dzięki tej propozycji Simplus daje konkurencyjną cenowo, niezawodną i przede wszystkim swobodną możliwość kontaktu w ponad 125 krajach świata na pięciu kontynentach. Zapewnia również bezpieczeństwo oraz pomoc w nagłych wypadkach.

Wakacje to okres sprzyjający częstym zagranicznym podróżom. Dlatego w Simplusie cena minuty połączenia wykonywanego poza granicami Polski została obniżona aż o 2,90 zł brutto. Poprzez to w Simplusie - jedynej usłudze typu pre-paid w Polsce, w której opłaty naliczane są co 30 sekund - można z zagranicy skontaktować się z najbliższymi już od 2,30 zł brutto. Opłaty za minutę połączenia w roamingu uzależnione są od kraju, w którym przebywa użytkownik i sieci, do której dzwoni. Natomiast koszt wysłania wiadomości SMS zróżnicowany jest w zależności od taryfy i kierunku wysłania wiadomości, i wynosi od 1,79 zł do 2,10 zł brutto. Odbieranie wiadomości SMS jest bezpłatne.

Aktywacja roamingu w Simplusie jest jednorazowa i bezpłatna. Aby aktywować roaming należy użyć Krótkiego Kodu, wybierając na klawiaturze: *101*11*01# (lub *101*11#) i nacisnąć przycisk "zadzwoń". Aby wykonać połączenie poza granicami Polski należy wpisać krótki kod: *111*nr_telefonu# i nacisnąć przycisk "zadzwoń". Należy również pamiętać, aby numer telefonu poprzedzić numerem kierunkowym kraju do którego wykonywane jest połączenie, np. dla Polski "48".

Promocja obowiązuje do 15 września 2003 r
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tańszy roaming w Simplusie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl