SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tauron ruszył z przetargiem na obsługę 18 mln zł budżetu mediowego

Spółka Tauron Sprzedaż rozpoczęła przetarg na obsługę mediową  - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Wybierze w nim maksymalnie dwie agencje, którym powierzy do obsługi 18 mln zł budżetu.

Article

Przetarg dotyczy zawarcia umowy ramowej na świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie planowania, zakupu czasu antenowego i powierzchni reklamowej w mediach oraz wsparcia w efektywnej realizacji kampanii reklamowych w mediach.

W przetargu mogą wziąć udział agencje, które wykażą, że w okresie ostatnich 3 lat wykonały co najmniej 3 usługi, których przedmiotem było zaplanowanie i zakup czasu antenowego dla ogólnopolskiej telewizyjnej, radiowej i prasowej kampanii produktowej lub wizerunkowej, lub świadomościowej o wartości co najmniej 3 mln zł dla każdej z tych usług.

Tauron Sprzedaż zamierza wybrać w tym przetargu maksymalnie 2 agencje. Umowy z nimi zawrze na okres 2 lat. Budżet mediowy, jaki powierzy im do obsługi wynosi 18 mln zł netto (bez VAT).

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 10 maja br.

Obecnie obsługą mediową Tauronu zajmują się domy mediowe Starcom (Publicis Groupe) i Carat (dentsu), które wygrały przetarg prowadzony pod koniec 2021 roku.

 

 

 

Dołącz do dyskusji: Tauron ruszył z przetargiem na obsługę 18 mln zł budżetu mediowego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aaaga
Czyżby Sigma?
odpowiedź