SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tele2 dogania Netię

Jak wynika z badania TNS Telecoms Index* w styczniu 2004 największy wzrost znajomości wspomaganej odnotowało Tele2

Jak wynika z badania TNS Telecoms Index*, realizowanego cyklicznie przez TNS OBOP, w styczniu 2004 największy wzrost znajomości wspomaganej - o 4 punkty procentowe - odnotowało Tele2. Nieco mniej, bo o 3 punkty, wzrosła znajomość Telefonii Dialog.

Niezmiennie od początku realizacji badania największą znajomością spontaniczną może się pochwalić Telekomunikacja Polska, wskazują na nią niemal wszyscy badani (w styczniu '04 - 99%). Na drugim miejscu w rankingu operatorów znajduje się Netia, wymieniona w styczniu przez 57% ankietowanych. Tele2, trzeci w rankingu operator telefoniczny, rozpoznawany był przez nieznacznie mniejszy odsetek badanych - 56%, Dialog zna natomiast 21% badanych.

*Przedstawione powyżej wyniki pochodzą z ciągłego badania TNS Telecoms Index zrealizowanego przez TNS OBOP w okresie od stycznia 2003 roku do stycznia 2004 roku na reprezentatywnej próbie mieszkańców Polski powyżej 15 roku życia. W sumie w trzynastu falach zrealizowano 13060 wywiadów.

TNS uruchamiając w 2002 roku badanie TNS Telecoms Index zdecydował się na ciągły monitoring rynku telekomunikacyjnego. Co miesiąc badanych jest 1000 gospodarstw domowych.

TNS to jedna z czołowych firm informacji o rynku, prowadzi badania rynku, dostarcza analizy i oceny oraz świadczy usługi doradcze w ponad 110 krajach świata. Pracując z krajowymi i międzynarodowymi instytucjami pomagamy naszym klientom rozwijać efektywne strategie biznesowe i wzbogacać ich relacje z klientami. Więcej informacji na temat TNS można znaleźć na www.tns-global.com
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tele2 dogania Netię

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl