SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Kowalczewski za Sylwię Krasnodębską wicedyrektorem radiowej Trójki

Tomasz Kowalczewski został powołany przez zarząd Polskiego Radio na stanowisko zastępcy dyrektora Trójki. Zastąpił w tej funkcji Sylwię Krasnodębską.

Tomasz Kowalczewski, fot. Polskie Radio Article

Kowalczewski poprzednio był w Polskim Radiu dyrektorem Informacyjnej Agencji Radiowej, pełnił tę funkcję od stycznia ub.r. do kwietnia ub.r. Został zastąpiony przez Pawła Piszczka.

Wcześniej Kowalczewski był szefem redakcji aktualności radiowej Jedynki (od sierpnia 2006 do września 2007 roku) oraz zastępcą dyrektora IAR (od jesieni 2007 do kwietnia 2008 roku). Pełnił też funkcję korespondenta Polskiego Radia na Bałkanach.

W środę zarząd Polskiego Radia na dyrektor Trójki mianował Wiktora Świetlika (obejmie tę funkcję w przyszłą środę), a na zastępcę dyrektora - Wojciecha Surmacza. Jednocześnie odwołano poprzednie kierownictwo stacji: dyrektora Adama Hlebowicza oraz jego zastępców Szymona Sławińskiego i Sylwię Krasnodębską. Wszyscy troje pełnili te funkcje od kwietnia ub.r.

Według badania Radio Track od lutego do kwietnia br. udział Trójki w rynku słuchalności wyniósł 7,2 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Kowalczewski za Sylwię Krasnodębską wicedyrektorem radiowej Trójki

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PrzemKo
Z twarzy bardziej Kuchciński niż Karczewski jak idzie o sympatyczność.
20 12
odpowiedź
User
Barry
się Kowal doczekałeś
15 11
odpowiedź
User
magnes
Powrót do trójki po wielu wielu latach.Ale czy to awans?Odważny gość pamiętam relacje z wojennych Bałkanów.
15 11
odpowiedź
User
taki jeden
Dawno go nie widziałem. Trochę się zmienił, ale to parę dobrych lat. Kiedyś był spoko gość,; mam nadzieję, że takim pozostał.
13 10
odpowiedź
User
2017
Prawie jak Obatel.
11 9
odpowiedź