SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Digital Network z mniejszym zarządem

Tomasz Misiak zrezygnował z funkcji członka zarządu spółki Digital Network (wcześniej 4fun Media) zajmującej się reklamą outdoorową. 

W komunikacie giełdowym Digital Network stwierdzono, że firma koncertuje się obecnie na działalności w segmencie cyfrowej reklamy zewnętrznej, za którą operacyjnie odpowiada jej spółka zależna Screen Network. Dlatego zmniejszenie zarządu „służy optymalizacji kosztowej oraz uproszczeniu struktur zarządzania grupą kapitałową”.

Digital Network na początku 2022 roku zmieniła nazwę z 4fun Media. Wcześniej firma wycofała się z pozostałych segmentów swojej działalności, sprzedając kilka spółek e-commerce’owych, agencję reklamową Bridge2fun oraz - jesienią 2020 roku - nadawcę stacji telewizyjnych 4fun.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Tomasz Misiak w zarządzie Digital Network był od połowy 2017 roku. Odpowiadał za rozwijanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych w całej grupie kapitałowej. Równocześnie objął funkcje członka rady nadzorczej i prokurenta w Screen Network.

Wcześniej przez pięć lat pełnił funkcję CTO w spółce Dirlango. W latach 2004-2012 był dyrektorem ds. komunikacji interaktywnej i technologii w 4fun Media, a wcześniej pracował m.in. w Grupie Onet.pl jako dyrektor serwisów SMS.

W zarządzie Digital Network pozostają Agnieszka Godlewska jako prezes (pełni tę funkcję od listopada ub.r., jest też szefową Screen Network) oraz Aneta Parafiniuk jako dyrektor finansowy.

W pierwszych trzech kwartałach ub.r. grupa kapitałowa Digital Network osiągnęła wzrost przychodów z 32,22 do 41,55 mln zł, zysku operacyjnego z 9,85 do 15,59 mln zł i zysku netto z 6,46 do 18,56 mln zł. Większościowym akcjonariuszem firmy jest Epicom, ma 64,21 proc. jej walorów.  
 

Dołącz do dyskusji: Digital Network z mniejszym zarządem

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Poinformowany
Dzięki za poprawkę informacji o Tomaszu
odpowiedź
User
Pam
Misiaka wyjebali
odpowiedź