SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w Trójce. Jest nowy sekretarz redakcji

Robert Kosicki nie będzie dłużej sekretarzem Programu III Polskiego Radia, bo przechodzi do Czwórki. - Adam Sobieraj pełni obowiązki sekretarza anteny, ale nominalnie jest zastępcą sekretarza - mówi nam Agnieszka Szydłowska, szefowa Trójki.
 

fot. AKPAfot. AKPA

W grudniu ub.r. informowaliśmy, że stanowisko sekretarz programu w radiowej Trójce objął Robert Kosicki, związany wówczas ze stacją od ponad miesiąca. Zastąpił Mateusza Tomaszuka. 

Kosicki przechodzi do Czwórki, Sobieraj p.o. sekretarza

Teraz portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że Kosicki odchodzi z PR3 do PR4. Zapytana przez nas nowa dyrektor Trójki Agnieszka Szydłowska przyznała: „Potwierdzam przeniesienie pana Roberta, Adam Sobieraj pełni obowiązki sekretarza anteny, ale nominalnie jest zastępcą sekretarza”. Jako pierwszy o tej sprawie informował magazyn Press. 

Robert Kosicki współpracę z Trójką zaczął w październiku ub.r. Wcześniej pożegnał się z Radiem Opole, w którym w latach 2019-2022 pełnił funkcję dyrektora programowego, a następnie pracował w dziale marketingu. Wcześniej był m.in. dyrektorem zarządzającym RMF Maxxx Opole, prezesem Radia Nysa FM i szefem Radia Flash Opole.

Adam Sobieraj od lat jest zastępcą sekretarza PR3. Wcześniej pracował m.in. w Radiu Eska i Radiu Zet. W Trójce od 2005 roku.

Od poniedziałku radiowa Trójka po godz. 19 emituje archiwalne koncerty zagrane w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Audycję „Z Osieckiej” ma prowadzić Justyna Grabarz. 

Od połowy stycznia nowym dyrektorem Trójki jest Agnieszka Szydłowska. Zastąpiła na tym stanowisku Marcina Wąsiewicza. Według badania słuchalności Radio Track, od stycznia do grudnia 2023 udział PR3 w rynku wyniósł 2 proc. 

Czytaj także: Doda w nowej audycji RMF FM

Czytaj także: Kolejni reporterzy terenowi odchodzą z RMF FM

Czytaj także: Paweł Majcher prezesem Polskiego Radia. 

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Trójce. Jest nowy sekretarz redakcji

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mnbv
Kiedy zmiany w Czwórce tzn gruntowna deratyzacja pasożytow pisowskich???
odpowiedź
User
Bart
Adam Sobieraj to lata doświadczenia i przede wszystkim właściwy człowiek. Zna bolączki anteny od podszewki.
odpowiedź
User
Słuchacz
Zmieńcie muzykę, koniecznie! Autorskie audycje. Gdzie publicystyka?, Mądra, światowa? W soboty więcej kultury. Kiedyś pięknie budziła Agnieszka Furtak Bilnik, również robili fantastyczny duet z Uzarem. Niedziela popołudniu muzyka świata. Sprawdzone chwyty z nowym i nowoczesnym wydaniem.
odpowiedź