SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trzeci sezon serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” hitem TV4. Produkcja zyskała milion widzów

Trzeci sezon serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” ogląda średnio 1,67 mln osób. Względem pierwszej edycji, emitowanej jesienią ub.r., produkcja zyskała 960 tys. widzów. Czwórka w czasie jej emisji wygrywa walkę o widza m.in. z TVP1 i Polsatem.

Article

Telewizyjna Czwórka trzecią edycję hitowej produkcji „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” pokazuje od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00, począwszy od 5 września br. Średnia widownia pierwszych 10 odcinków serialu (pokazanych do 20 września br.) wyniosła 1,67 mln osób. Przełożyło się to na 11,20 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 11,49 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez jeden z domów mediowych.

Jeszcze wyższe wyniki „Sprawiedliwi” notują wśród widzów korzystających z naziemnej telewizji cyfrowej. W DVB-T 4+ udział serialu wynosi 12,03 proc., a w DVB-T 16-49 - 14,60 proc.

Najwięcej widzów zgromadził odcinek, pokazany 7 września br. Oglądało go 1,85 mln osób.

Dla porównania, średnia widownia początku pierwszego sezonu produkcji, emitowanego jesienią ub.r. (tj. dziesięciu odcinków pokazanych w okresie od 5 do 20 września ub.r.), wyniosła 706 tys. osób, co przekładało się na odpowiednio 4,69 proc., 4,05 proc., 5,59 proc. i 5,15 proc. udziału. Oznacza to, że serial zyskał około 960 tys. widzów.

TV4 w paśmie nadawania serialu zajmuje trzecie miejsce w rynku telewizyjnym wśród wszystkich stacji w Polsce. Liderem tego pasma jest TVP2 z 19,07 proc. udziału, drugie miejsce zajmuje TVN (12,28 proc. udziału), a gorzej od Czwórki z głównych stacji wypadają TVP1 (9,06 proc.) i Polsat (8,94 proc.).

Wśród widzów w grupie komercyjnej TV4 też jest trzecia. Z kolei w grupie widzów korzystających z naziemnej telewizji cyfrowej stacja zajmuje drugie miejsce (zarówno w DVB-T 4+, jak i DVB-T 16-49).

Produkcja ma zdecydowanie wyższe wyniki, niż średnia oglądalność TV4. Na przykład w pierwszym półroczu br. średni udział TV4 wśród wszystkich widzów wyniósł 4,04 proc. (4,19 proc. w grupie komercyjnej).

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” to opowieść o grupie policjantów z wrocławskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozwiązywaniem najcięższych przestępstw.

Produkcją serialu zajmuje się ATM Grupa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trzeci sezon serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” hitem TV4. Produkcja zyskała milion widzów

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
i już
Gromkie brawa dla TVN, za rezygnację z W11:)
29 11
odpowiedź
User
Staszek
Wyniki są kosmiczne. Wygrywają z bardzo drogimi programami Polsatu.
30 9
odpowiedź
User
Marlena
Kosmos!!!! TV4 bije Jedynkę i Polsat!!!!
21 11
odpowiedź
User
Czytelnik
I to pokazuje, jak bardzo niskie gusta ma widownia...
20 14
odpowiedź
User
bollllka
a co leci o 20 na tvp2??? TV4 gratki! oglądam! polecam!!! Bardzo fajny serial:)
15 11
odpowiedź