SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP.info z własnymi serwisami informacyjnymi, niebawem internetowy program publicystyczny

Telewizyjna Agencja Informacyjna rozpoczęła produkcję specjalnych serwisów informacyjnych, przeznaczonych wyłącznie na portal TVP.Info oraz do publikowania w mediach społecznościowych nadawcy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Ma to być pomysł na docieranie z ofertą informacyjną TVP do szerszej grupy odbiorców.

Article

Codzienne serwisy przygotowuje redakcja mediów interaktywnych TAI we współpracy z serwisantami informacyjnymi TVP Info. Będą one publikowane kilka razy dziennie na portalu TVP.Info oraz w mediach społecznościowych kanału informacyjnego TVP - w zależności od ilości informacji, które przynosić będzie dzień.

Jak się dowiadujemy, serwisy to dopiero pierwszy krok, niebawem TAI będzie też produkowała i zamieszczała w internecie nowy program publicystyczny, dedykowany internautom i odbiorcom mediów społecznościowych.

- Zarówno serwisy, jak i program publicystyczny mają być nasza odpowiedzią na zmieniające się realia. Chcemy dotrzeć z nasza ofertą do odbiorców, którzy nie oglądają telewizji linearnej - komentuje w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl dyrektor TAI, Jarosław Olechowski.

W listopadzie ub.r. zarząd Telewizji Polskiej podjął decyzję o modernizacji i ujednoliceniu kanałów internetowych przynależnych Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Utworzono wówczas redakcję mediów interaktywnych, a także przeniesiono TVP.Info z Ośrodka Serwisów i Kanałów Internetowych do TAI. Na czele nowej jednostki stanął Daniel Liszkiewicz, który od grudnia 2018 roku jest wiceszefem publicystyki TVP Info. Liszkiewicz łączy teraz funkcje, a raportuje bezpośrednio do Jarosława Olechowskiego.

Według badania Mediapanel w lutym br. serwis TVP.info zanotował 6,97 mln użytkowników i 24,03 proc. zasięgu.

Według danych Nielsen Audience Measurement w lipcu br. średnia widownia minutowa TVP Info wynosiła 213 530 osób, a udział w rynku oglądalności - 4,06 proc. (25,2 proc. mniej niż rok wcześniej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVP.info z własnymi serwisami informacyjnymi, niebawem internetowy program publicystyczny

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PZ
Stado darmozjadów będzie zakłamywać zeczywistosc.
24 6
odpowiedź
User
lol
Czyli będzie więcej rzetelnych materiałów np. lekarzach na wakacjach, choć w rzeczywistości byli na misji humanitarnej.
24 2
odpowiedź
User
gfgfgfgf
Własny program publicystyczny? Czyli co, jeszcze więcej Sakiewiczów, Rachoniów, Pereirów i tow. Króla? Kto to w ogóle będzie oglądał, bo nawet najwięksi psychofani pis mogą mieć już dość tych bzdur z ekranu?
25 3
odpowiedź