SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP, TVN i Polsat ze wspólnym badaniem exit poll od Ipsos

Firma Ipsos podczas najbliższych wyborów samorządowych zrealizuje badanie exit poll. Jego wyniki zaprezentowane zostaną na kanałach Telewizji Polskiej, TVN i Polsatu, które będą współfinansować sondaż - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Shutterstock.comArticle

- Mogę potwierdzić, iż zrealizujemy badanie exit poll podczas najbliższych wyborów samorządowych. Więcej szczegółów podamy niebawem w komunikacie prasowym - mówi Wirtualnemedia.pl Paweł Predko, operations director w instytucie Ipsos.

Z naszych informacji wynika, że wyniki realizowanego w dniu 16 listopada br. badania zawierać będą dane o poparciu dla komitetów wyborczych w wyborach do sejmików wojewódzkich oraz informacje o wynikach kandydatów na prezydentów największych polskich miast. Wyniki sondażowe zostaną zaprezentowane w dniu wyborów o godz. 21.00 na antenach kanałów TVP1, TVP Info, TVN24 i Polsat News.

W czasie tegorocznych wyborów do Parlamentu Europejskiego Ipsos zrealizował wspólne badanie exit poll dla TVP i TVN. - Jesteśmy z pracy tej firmy zadowoleni, sprawdzili się jako specjaliści - mówi nam osoba z TVP. Telewizja Polsat wówczas nie zdecydowała się na współfinansowanie wyborczego sondażu, ani nie zamówiła badania samodzielnie (więcej na ten temat).

Wiadomo już, że wieczór wyborczy w TVP1 rozpocznie się o 20.55 i potrwa do 22.00. Nadawany będzie równolegle w TVP Info. Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji, kto poprowadzi program. Nieznane są też szczegóły wieczorów wyborczych szykowanych przez TVN24 i Polsat News.

Dołącz do dyskusji: TVP, TVN i Polsat ze wspólnym badaniem exit poll od Ipsos

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
koziołek lubelski
Co to są największe polskie miasta? Lublin jest największym polskim miastem na wschód od Wisły, nie licząc Warszawy i dziesiątym miastem co do wielkości w Polsce. Jeśli Lublin zostanie pominięty w wynikach sondażu, nie oglądam żadnego wieczoru wyborczego.
odpowiedź