SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Tygodnik Solidarność” rozstał się z wicenaczelnym Maciejem Chudkiewiczem

Maciej Chudkiewicz po prawie 10 latach skończył pracę w „Tygodniku Solidarność”, w którym ostatnio pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego. - To nie ja podjąłem tę decyzję - mówi Chudkiewicz.

Maciej Chudkiewicz, fot. Polskie Radio 24Maciej Chudkiewicz, fot. Polskie Radio 24

O swoim rozstaniu z „Tygodnikiem Solidarność” Maciej Chudkiewicz poinformował w czwartek na Twitterze. Podkreślił, że w ciągu ostatniego roku, kiedy był wicenaczelnym pisma, udało się je odnowić i przywrócić szerszemu gronu odbiorców.

Na pytanie Wirtualnemedia.pl, dlaczego odchodzi z tygodnika, Maciej Chudkiewicz odpowiedział: „To nie ja podjąłem tę decyzję”. O szczegółach nie chciał rozmawiać.

Maciej Chudkiewicz jest absolwentem Instytutu Socjologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk i Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności

W kwietniu br. redaktorem naczelnym „Tygodnika Solidarność” został Michał Ossowski w miejsce Ewy Zarzyckiej, która pełniła te obowiązki po odejściu Krzysztofa Świątka do Polskiego Radia 24.

Ossowski na razie nie odpowiedział na nasze pytania o przyczyny zakończenia współpracy z Maciejem Chudkiewiczem i to, kto przejmie funkcję wicenaczelnego Tygodnika Solidarność”.

Dołącz do dyskusji: „Tygodnik Solidarność” rozstał się z wicenaczelnym Maciejem Chudkiewiczem

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PiS da
"Tygodnik Solidarność", wspaniałe pismo... w 1981.
odpowiedź
User
07
Ukryty agent jedynie słusznej opcji w owczej skórze. UKSW to właśnie taka wylęgarnia, ojciec T.R. by się nie powstydził, a uchodzi za ateistę ale lubi być na piedestale.
odpowiedź
User
Zenek
Cienki ten redaktor Chudkiewicz.
odpowiedź