SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Ważne, że znów przechodzimy na TY” - hit Marka Grechuty w spocie piwa Tyskie (wideo)

Do emisji trafiła nowa reklama piwa Tyskie (produkowanego przez Kompanię Piwowarską) oparta na motywie przechodzenia „na ty”. Jej tłem muzycznym jest piosenka Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”.

Article

Reklama nawiązuje do ponownego otwarcia lokali gastronomicznych, które od połowy marca do połowy maja musiały być zamknięte z powodu epidemii koronawirusa. Dzięki temu bohaterowie spotu znów mogą się spotkać w ulubionym barze przy piwie Tyskie, tak samo jak w innych sytuacjach: na meczu żużlowym, koncercie, nad jeziorem czy przy wspólnym oglądaniu meczu.

Reklama kończy się hasłem „Ważne, że znów przechodzimy na TY”. Jej tłem muzycznym jest piosenka Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”.

To kontynuacja koncepcji kreatywnej piwa Tyske pod hasłem „Przejdźmy na TY”. W związku z epidemią koronawirusa pod koniec marca zaczęto emitować reklamę nawiązującą do przymusowej izolacji społecznej, a w drugiej połowie kwietnia wypuszczono spot z udziałem Wojciecha Manna pokazujący, jak Polacy radzą sobie w czasie tej izolacji.

 

Za obsługę marketingową Tyskiego odpowiadają agencja Bardzo (koncept kreatywny, przygotowanie i nadzór nad komunikacją ATL), dom producencki OTO Film (realizacja spotu), agencja Gong (działania w internecie) oraz dom mediowy Zenith (planowanie i zakup mediów).

Działania reklamujące Tyskie obejmują m.in. telewizję oraz internet.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Ważne, że znów przechodzimy na TY” - hit Marka Grechuty w spocie piwa Tyskie (wideo)

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nonick
Jak dla mnie, ten utwór Grechuty, jest o poważniejszych sprawach i do reklamy piwa, albo piwo/alkohol do niego nie pasuje.

Pzdr
5 0
odpowiedź
User
Habasia
Jak dla mnie, ten utwór Grechuty, jest o poważniejszych sprawach i do reklamy piwa, albo piwo/alkohol do niego nie pasuje.

Pzdr
1 0
odpowiedź
User
Habasia
Mnie oburzyła ta reklama, czy Grechuta byłby za, aby jego utwór o głębszej treści odnosił sie do reklamy Tyskiego.? Kto na to pozwolił?
6 0
odpowiedź
User
Zbigniew
Piosenka wspaniałego poety bezczelnie wykorzystana do reklamy jakiegoś piwska.Z szacunku dla Marka Grechuty i jego twórczości bym na to nie pozwolił.
2 0
odpowiedź
User
kassis
@Habasia, jak to kto na to pozwolił? Jego spadkobiercy. Kasa, pani, kasa...
0 0
odpowiedź