SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

UKE chce zbudować system monitorowania jakości internetu do 2023 roku

Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprosił zainteresowane podmioty do ustalenia wartości zamówienia na „zaprojektowanie, budowę, dostarczenie i wdrożenie Systemu Monitorowania Jakości Internetu (SMJI) oraz wdrożenie e-usługi pn. Dostęp do bieżącej informacji o jakości usług IAS (ang. Internet Access Service).

Przedmiot zamówienia sfinansowany zostanie ze środków przewidzianych w budżecie Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, w ramach projektu p.n. Dostęp do bieżącej informacji o jakości usług IAS w oparciu o System Monitorowania Jakości Internetu (SMJI) w ramach II osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa „E-administracja i otwarty rząd”, cel szczegółowy nr 2 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

System do 2023 roku

Informację sporządzoną według wzoru zamieszczonego w przedmiotowym zaproszeniu należy przesłać w terminie do dnia 07 września 2022 r. do godz. 10:00 na adres poczty elektronicznej.

Zamawiający przed wszczęciem postępowania zobowiązany jest do ustalenia wartości zamówienia. W celu ustalenia wartości zamówienia, zamawiający zaprasza zainteresowanych wykonawców do zapoznania się z informacją o wymaganiach dotyczących przedmiotu zamówienia i złożenia informacji dotyczących ustalenia wartości zamówienia publicznego.

Czytaj także: UKE: TVP chce rezerwacji MUX-6, w sprawie MUX-5 brak wniosków

Zamawiający:
Skarb Państwa – Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest „Zaprojektowanie, budowa, dostarczenie i wdrożenie Systemu Monitorowania Jakości Internetu (SMJI) oraz wdrożenie e-usługi pn. Dostęp do bieżącej informacji o jakości usług IAS.”.

Czytaj także: UKE karze za handel częstotliwościami radiowymi

Termin realizacji przedmiotu zamówienia:
Do 30 listopada 2023 r., zgodnie z harmonogramem realizacji zamówienia określonym z uwzględnieniem kamieni milowych, określonych w rozdziale 5.1 OPZ.

Dołącz do dyskusji: UKE chce zbudować system monitorowania jakości internetu do 2023 roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl