SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ClickAd Interactive przez kolejne dwa lata z internetową obsługą Vectry

Agencja ClickAd Interactive (należąca do Grupy ClickAd) wygrała przetarg na obsługę mediową w internecie sieci kablowej Vectra. Pracuje dla niej w tym zakresie od trzech lat, nową umowę podpisano na dwa lata.

Article

- Podczas dotychczasowej współpracy agencja ClickAd Interactive prowadziła skuteczne działania z zakresu mediów online. Agencja w postępowaniu przetargowym zaprezentowała szerokie możliwości analityczne, poparte wnioskami z własnych badań, które chcemy wykorzystać w budowaniu silnej pozycji marki Vectra na rynku. ClickAd Interactive wykazała również i utrzymała wysoki poziom obsługi i profesjonalizm w realizowaniu zadań. Zaproponowana w przetargu strategia oraz warunki finansowe przekonały nas, że warto kontynuować współpracę w kolejnych latach - uzasadnia Iwona Oleszczuk, kierownik zintegrowanej komunikacji marketingowej w Vectrze.

ClickAd Interactive zaczęła obsługę internetowego budżetu reklamowego Vectry w 2014 roku. Przez ostatnie trzy lata zajmowała się obsługą mediową i kreatywną sieci w konsorcjum z agencją The Digitals.

Rozstrzygnięty właśnie przetarg dotyczył tylko obsługi mediowej. Nie podano, ile ani które inne agencje brały w nim udział.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ClickAd Interactive przez kolejne dwa lata z internetową obsługą Vectry

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl