SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Vienio w kulinarnym spocie z kampanii „HIVokryzja. Wyleczmy się” (wideo)

W nowym spocie z kampanii społecznej „HIVokryzja. Wyleczmy się” wspólnie z jej bohaterką Kasią, nosicielką wirusa HIV, występuje raper i dziennikarz muzyczny Piotr „Vienio” Więcławski. Akcję na zlecenie Fundacji Studio Psychologii Zdrowia przygotowały Leo Burnett Group, Planet PR, KOI Studio Agnieszka Dziedzic i TPS Film Studio.

Article

- Po pierwsze musi dotrzeć do naszych głów, że osoby z HIV to nie tylko narkomanii i prostytutki, ale może to dotyczyć każdego z nas! Po drugie musimy sobie uświadomić, że nie zakazimy się wirusem przez dotyk, wspólne gotowanie, spożywanie posiłków czy pocałunek! Nie traktujmy osób z HIV, jak trędowatych! - opisuje Vienio spot ze swoim udziałem.

Kampania „HIVokryzja. Wyleczmy się” zaczęła się w lipcu br. W poprzednim spocie razem z jej główną bohaterką Kasią wystąpił aktor Rafał Mohr w scenie pocałunku w teatrze.

 

Celem akcji jest kształtowanie właściwych postaw wobec zakażenia wirusem HIV, opartych na aktualnej i rzetelnej wiedzy, a w efekcie obniżane lęku i eliminowanie uprzedzeń wobec osób zakażonych.

Kampania jest prowadzona w internecie (na portalach społecznościowych i stronie HIVokryzja.pl) oraz w formie happeningów (zaplanowano je w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu). Potrwa do kwietnia 2016 roku i zakończy się wernisażem wystawy artystycznej.

Działania organizuje Fundacja Studio Psychologii Zdrowia. Za koncepcję, strategię i realizację komunikacji odpowiada agencja Leo Burnett Group, za komunikację z mediami i aktywności w social media - agencja Planet PR, a przy produkcji spotów pracowały też KOI Studio Agnieszka Dziedzic i TPS Film Studio.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Vienio w kulinarnym spocie z kampanii „HIVokryzja. Wyleczmy się” (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gerwazy
Kozak
10 8
odpowiedź