SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"W Idei nie tracisz pieniędzy"

Tańszy Hit-czat w ofertach prepaid w Idei

Od 3.11.2004 r. w sieci Idea dostępna jest nowa, niższa opłata za wysyłanie SMSów w ramach usługi HitCzat (numer 2112) w ofertach Nowy POP, POP i Dla Każdego, która teraz wynosi 0,15 zł bez VAT (0,18 zł z VAT). Opłata za HitCzat w ofertach abonamentowych Idei pozostaje bez zmian – 0,15 zł bez VAT (0,18 zł z VAT).

Tymczasem dd 8.11.2004 r. w sieci Idea dostępna jest zupełnie nowa usługa odzyskania utraconych środków finansowych, która jest dostępna dla użytkowników ofert Idea POP, Dla Każdego i Jednej Idei na kartę oraz dla abonentów oferty Jedna Idea mix. Korzystanie z usługi nie obejmuje abonentów ofert IdeaMIX, IdeaMIX TP oraz pozostałych ofert abonamentowych w Idei.

Usługa ta polega na możliwości odzyskania przez użytkownika/abonenta niewykorzystanych środków finansowych, które aktualnie są tracone w dniu zakończenia terminu ważności doładowania konta (przypisanego do odpowiednich wartości doładowań np. miesiąc w przypadku doładowania o wartości 25 zł) lub po przejściu użytkownika do okresu pasywnego (okres Y, w którym użytkownik nie może wykonywać połączeń wychodzących i wysyłać SMSów).

Warunkiem niezbędnym do skorzystania z usługi przez użytkownika/abonenta jest dokonanie ponownego doładowania konta w ciągu maksymalnie do 5 dni od dnia przejścia do okresu pasywnego lub zakończenia terminu ważności środków z doładowania. Po dokonaniu doładowania konta utracone środki finansowe wracają na konto użytkownika/abonenta.

Doładowanie uprawniające użytkownika/abonenta do zwrotu utraconych środków finansowych może być dokonane w dowolny sposób tzn. za pomocą kart zdrapek, elektronicznych kanałów doładowań – ATM, terminale w punktach sprzedaży sieci Idea, numeru TP S.A. 0 300 900 900, Internetu, SMSa, posiadanych punktów Profit itp. i dotyczy następujących wartości: 10 zł, 25 zł, 50 zł, 100 zł, 150 zł.

Zwrot środków finansowych użytkownikowi/abonentowi dokonywany w ramach usługi dotyczy tylko i wyłącznie środków znajdujących się na koncie głównym, nie są natomiast zwracane środki finansowe uzyskane w promocji i znajdujące się na koncie promocyjnym np. bonusowe doładowania itp.

Zwrot środków finansowych w ramach skorzystania z usługi nastąpi w terminie maksymalnie do 2 dni po dokonaniu przez użytkownika/abonenta doładowania konta.

Usługa odzyskiwania środków finansowych nie wymaga dokonywania aktywacji przez użytkownika/abonenta, a korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "W Idei nie tracisz pieniędzy"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl