SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Warmia: Sery dojrzałe w smaku (wideo)

W telewizji ruszyła kampania reklamowa serów żółtych Warmia. Akcję pod hasłem „Sery dojrzałe w smaku” przygotowały firmy Legend Group, Red Carpet i Starcom.

Rozpoczęta właśnie telewizyjna kampania reklamowa serów żółtych Warmia podkreśla ich walory smakowe i opisuje różnorodne sposoby podania. W 30- i 15-sekundowym spotach opowiadają o tym w roku bohaterów-narratorów poszczególne rodzaje serów Warmia. Przekaz pod hasłem „Sery dojrzałe w smaku” kontynuuje koncepcję kreatywną z tegorocznej kampanii serów Warmia Capresi (więcej na ten temat).
Obecną akcję reklamową przygotowały agencja reklamowa Legend Group (kreacja), dom produkcyjny Red Carpet (produkcja) i dom mediowy Starcom (planowanie i zakup mediów).

Dołącz do dyskusji: Warmia: Sery dojrzałe w smaku (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
NARNIA
NARNIA SERY DOJRZAŁE W SMAKU POLCEAM
odpowiedź
User
TADEUSZ MARGOSZ
Godzina 16:21 w sali numer osiemnaście. Zostaliśmy już tylko my. Zmutowani dwugłowi nauczyciele zombie-ninja wybili już wszystkich uczniów. Zabarykadowaliśmy się używając kości piszczelowych naszego świętej pamięci przyjaciela, Kamila Kowalika. Poświęcił się dla ogółu, niech bóg ma go w opiece.

Nie dał nam jednak aż tak dużo czasu, jakbyśmy sobie tego życzyli. Rodzina Skrzyńskich zaczyna się przebijać, nie wiemy co robić. Próbowaliśmy pertraktować, ale ich zmutowane zielone ciała w zupełności pozbawione były już jakichkolwiek zmysłów czy resztek uczuć.

Pomóżcie nam, jak najszybciej. Nie wiemy co robić.
Jesteście naszą ostatnią nadzieją.

Zdesperowani uczniowie klasy 1B
odpowiedź