SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Więcej mobilnego internetu w Dialogu

Od 1 lutego klienci usługi DialNet Mobilny Dialogu mogą otrzymać do 4 GB limitu danych bez zmiany dotychczasowego abonamentu.

Więcej mobilnego internetu w Dialogu

DialNet Mobilny w ofercie Dialogu dostępny jest od września 2010 roku. Operator proponuje go w dwóch wariantach: Standard i Max oraz w dwóch wersjach umów lojalnościowych, na 12 i 24 miesiące.

W ramach najnowszej promocji limit danych (niezależnie od długości umowy) w opcji DialNet Mobilny Standard został zwiększony czterokrotnie: z 250 MB do 1 GB. W opcji DialNet Mobilny Max dostępny limit rośnie z 1,5 GB do 3 GB danych.

Specjalnym bonusem dla użytkowników wersji Max, którzy jednocześnie korzystają z usług stacjonarnego dostępu do internetu w Dialogu (lub podpiszą taką umowę razem z umową na DialNet Mobilny), jest dodatkowy 1 GB limitu danych – sumaryczny limit wzrasta wówczas do 4 GB, przez cały okres trwania umowy i bez zmiany abonamentu. Poza tym po zakończeniu umowy lojalnościowej zwiększony limit pozostaje nadal do dyspozycji klienta.

DialNet Mobilny Standard z promocyjnym limitem danych 1 GB kosztuje 29,00 zł z VAT miesięcznie, a DialNet Mobilny Max o przepływności 3 GB (lub 4 GB) – 49,00 zł z VAT. Korzystającym z promocji oferowane są zniżki na opłacie aktywacyjnej (do ceny 19 zł przy umowie na 24 miesiące) i na zakup modemu USB Huawei E1750.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Więcej mobilnego internetu w Dialogu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl