SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Werner, Kraśko, Kajdanowicz, Olejnik wśród gospodarzy wieczoru wyborczego TVN i TVN24

Anita Werner będzie główną gospodynią wieczoru wyborczego “Czas decyzji”, który pokazany zostanie w dniu wyborów parlamentarnych, czyli 15 października. Wśród prowadzących będą też Grzegorz Kajdanowicz, Monika Olejnik, Konrad Piasecki, Piotr Kraśko, Diana Rudnik i Małgorzata Łaszcz. Cały program znajdzie się na antenie TVN24, a między 20.30 a 22.00 pokazywać go będzie też główny TVN.

fot. TVNfot. TVN

Zanim wystartuje „Czas decyzji”, o godzinie 19.30 Marta Kuligowska i Mateusz Walczak pokażą kulisy programu, wirtualne studia i ostatnie przygotowania. Porozmawiają z gospodarzami wieczoru oraz z publicystami.

O 20.00 w TVN24 rozpocznie się główna część wieczoru (w TVN będzie pokazywana od 20.30). Widzów powita Anita Werner, która połączy się z reporterami TVN24 i “Faktów” TVN obecnymi w sztabach wyborczych oraz z korespondentami, którzy sprawdzą, jak głosowała Polonia w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Opowiedzą jak powstaje badanie exit poll (dla TVN, Polsatu i TVP przygotuje je Ipsos), będą na bieżąco informować o tym, co przekazuje Państwowa Komisja Wyborcza.

O godz. 21.00 Werner zaprezentuje wyniki sondażu exit pool i to jak one przełożą się na mandaty oraz rozkład sił w Sejmie. Dziennikarze połączą się ze sztabami, skąd będą przemawiać liderzy partyjni.

W trakcie wieczoru wyborczego Piotr Kraśko będzie analizował i pokazywał szczegółowe wyniki sondażowe w wirtualnym Sejmie. Pierwszą rozmowę polityczną poprowadzi Grzegorz Kajdanowicz, następnie pojawią się Monika Olejnik, Konrad Piasecki i Małgorzata Łaszcz. Podczas całego programu najważniejsze wypowiedzi polityków będzie prezentować Anna Jędrzejowska. Po północy na „Fakty wyborcze” zaprosi Diana Rudnik.

Piotr Jacoń aż do rana będzie śledził i informował na bieżąco o sytuacji politycznej. Natomiast rano, już od godz. 5.00 na widzów czeka specjalne wydanie poranka „Wstajesz i wiesz” w TVN24 z podsumowaniem wyborów.

Cały wieczór wyborczy będzie można oglądać w TVN24 GO - na żywo i z odtworzenia. Dla użytkowników będą dostępne także wystąpienia polityków w sztabach wyborczych, w tym te niepokazywane na antenie TVN24.

Wieczory wyborczy przygotowują też Telewizja Polska i Grupa Polsat. Wieczór wyborczy Polsatu „Polska Wybiera. Wybory Parlamentarne 2023” poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, pojawią się w nim także m.in. Piotr Witwicki i Igor Sokołowski. Program będzie nadawany od 19.15 w Polsat News, stacji Wydarzenia 24 oraz w Interii, a od 20.00 również w głównym Polsacie.
 

Dołącz do dyskusji: Werner, Kraśko, Kajdanowicz, Olejnik wśród gospodarzy wieczoru wyborczego TVN i TVN24

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Xzxxxx
Piotr Kraśko powinien zostać w domu.
odpowiedź
User
Pawel
Kraśko był w studiu wyborczym w TVP w 2015,klapa,piniedzy nima i nie będzie
odpowiedź
User
fda
Dobrze, że chociaż Rudnik zaangażowali. Jedyna niezblazowana z tego towarzystwa w ten wieczór.
odpowiedź