SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Większa sieć GTI

Akwizycja 40 punktów sprzedaży usług i produktów sieci Orange w Polsce przez Grupę Germanos i jej spółkę zależną GTI.

Grecki inwestor telekomunikacyjny – Germanos Group dokonał akwizycji 40 punktów sprzedaży usług i produktów współpracujących z siecią Orange. Tym samym Grupa Germanos powiększyła dotychczasową sieć sprzedaży (GTI Sp. z o.o. i GERMANOS Polska Sp. z o.o. ) do  ponad 380 sklepów w całym kraju, potwierdzając swoją dominującą pozycje na rynku sprzedaży detalicznej usług telekomunikacyjnych.

Powiększenie sieci sprzedaży o 40 nowych sklepów przez GTI Sp. z o.o. - spółkę zależną Grupy Germanos -  jest wynikiem zakupu 34 punktów od firmy AUTO ELEKTRONIK oraz 6 punktów sprzedaży od firmy A-TEL. W wyniku transakcji GTI Sp. z o.o. będzie posiadać ponad 170 punktów sprzedaży na terenie całego kraju, stając się największym partnerem sieci Orange w Polsce - podano w komunikacie.

’’Wzmocnienie naszej pozycji na rynku polskim poprzez tę transakcję jest potwierdzeniem realizacji strategii rozwoju firmy. Jesteśmy zadowoleni z zakupu 40 nowych, bardzo dynamicznie rozwijających się punktów sprzedaży i powiększenia naszej sieci. Zakładamy kontynuację tej strategii i wykorzystanie możliwości rozwoju jakie daje nam rynek polski ‘’ – podkreśla Dimitris Blatsios, Dyrektor ds. Sprzedaży Detalicznej Grupy Germanos.

‘’Nowa akwizycja staje się potwierdzeniem naszej pozycji na tak dynamicznym rynku jakim jest Polska. Jednocześnie podkreśla naszą bliską współpracę z siecią Orange, która oparta jest na obopólnych korzyściach’’ -  podsumowuje Michał Wawrzynowicz, Dyrektor Generalny GTI Sp. z o.o.

Grupa Germanos prowadzi swoją działalność na polskim rynku telekomunikacyjnym poprzez dwie spółki zależne: GTI Sp. z o.o. oraz GERMANOS Polska, oferując usługi i produkty sieci (Orange i ERA). Z siecią 380 punktów sprzedaży Grecki inwestor jest  największą siecią sprzedaży detalicznej usług telekomunikacyjnych w kraju.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Większa sieć GTI

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl