SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter
Z ostatniej chwili

Współpraca Call Center Poland z Data Group Consulting

Researcher by Call Center Poland S.A nawiązał współpracę z firmą badawczą Data Group Consulting przy czwartej edycji prestiżowego rankingu firm logistycznych - Operatora Logistycznego Roku 2005.

Zakres współpracy obejmuje realizację wywiadów telefonicznych na potrzeby programu wśród polskich jak i zagranicznych firm.
 
Podstawą do przyznania tytułu Operator Logistyczny Roku są opinie Klientów korzystających z usług firm logistycznych.

Badanie i ranking "Operator Logistyczny Roku" to w opinii wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń logistycznych w Polsce. Zasadniczym celem programu jest wzrost jakości usług logistycznych oraz dostarczenie uczestnikom rynku usług logistycznych obiektywnych informacji na temat oferty firm logistycznych.

Na potrzeby tegorocznej edycji programu Researcher by Call Center Poland przeprowadzi prawie 1500 wywiadów CATI z osobami wskazanymi przez uczestników programu jako osoby odpowiedzialne za kontakty z firmami logistycznymi. Wywiady realizowane są nie tylko z polskimi firmami. Call Center Poland przeprowadza badania w kilkunastu krajach z firmami zagranicznymi korzystającymi z usług polskich przewoźników.

W opinii Piotra Szretera z firmy Data Group Consulting program badawczy "Operator Logistyczny Roku" jest ciągle unikalnym przedsięwzięciem w skali kraju. - Żadna inna branża ani dziedzina zarządzania przedsiębiorstwem nie dysponuje takim narzędziem marketingowym jak program badania satysfakcji klientów. Dzieje się tak dlatego, że nie dość uświadamiane są: znaczenie wizerunku firmy dla prowadzonych przez nią interesów, kwestia naboru pracowników, relacje z partnerami czy oddziaływanie na klientów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Współpraca Call Center Poland z Data Group Consulting

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl