SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wydawnictwo Agora uruchamia podcast „Poczytawszy”. Gospodarzami Sajewicz, Oponowicz i Greliak-Telesińska

Wydawnictwo Agora stworzyło podcast o książkach „Poczytawszy”. Jego odcinki będą publikowane co dwa tygodnie na największych platformach podcastowych.

Article

Podcast „Poczytawszy” będzie składać się rozmowy z przedstawicielami środowiska literackiego, dźwięki ze światów, o których opowiadają rozmówcy czy niepublikowane wcześniej nagrania z życia bohaterów książek.

Gospodarzami podcastu są Paweł Sajewicz i Karolina Oponowicz - redaktorzy Wydawnictwa Agora - oraz Marta Greliak-Telesińska - pasjonatka literatury non-fiction, znana na YouTubie jako Madri.  Dżingiel „Poczytawszy" czyta prof. Jerzy Bralczyk. Za opiekę artystyczną, udźwiękowienie i montaż odpowiada Anna Legierska. Nagrania i miks realizuje Jarek Gawlik. Logotyp zaprojektowała Beata Kamińska. Wydawcą podcastu jest Joanna Batorska.

 

Docelowo wszystkie odcinki podcastu książkowego Wydawnictwa Agora będą dostępne na audioteka.pl, tokfm.pl, publio.pl, Spotify, soundcloud.com, radiopublic.com, breaker.audio, Google Podcasts. Każdy z nich będzie do odsłuchania lub do pobrania nieodpłatnie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wydawnictwo Agora uruchamia podcast „Poczytawszy”. Gospodarzami Sajewicz, Oponowicz i Greliak-Telesińska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl