SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wygraj z wirusami

PogotoVie AntyVirusowe przyłączyło się do międzynarodowej inicjatywy pod nazwą 1st Worldwide Internet Security Campaign

PogotoVie AntyVirusowe przyłączyło się do międzynarodowej inicjatywy pod nazwą 1st Worldwide Internet Security Campaign. Powstała ona w celu pozbycia się wirusów komputerowych z całego świata w ciągu najbliższych 45 dni. Zorganizowana została przez Stowarzyszenie Internautów (Internauts Association - http://www.internautas.org/) oraz Panda Software przy wsparciu partnerów z ponad 50 krajów całego świata, którzy będą starali się dotrzeć do jak najliczniejszej rzeszy Internautów w celu stworzenia silnej grupy bezpiecznych użytkowników sieci. Akcja zakończy się 31 lipca.

Serwis internetowy 1st Worldwide Internet Security Campaign dostępny pod adresem http://www.worldwidesecure.org, jest otwartą inicjatywą powstałą w odpowiedzi na potrzebę stworzenia bezpieczniejszego Internetu. Wszyscy odwiedzający witrynę mogą oczyścić swój komputer z wirusów i innego niebezpiecznego kodu, otrzymać darmowe, w pełni funkcjonalne narzędzia zapoznać się z najnowszymi informacjami, pobrać materiały szkoleniowe. Strony internetowe dostępne są w ośmiu najpopularniejszych językach Internetu: angielskim (35.8%), chińskim (14.1%), japońskim (9.6%), hiszpańskim (9.0%), niemieckim (7.3%), francuskim (3.8%), portugalskim (3.5%) oraz włoskim (3.3%). Komplet informacji w języku polskim znaleźć można także w serwisie internetowym PogotoVia AntyVirusowego (http://www.pogotovie.pl/). - Celem kampanii jest dotarcie do jak najliczniejszej rzeszy Internautów w celu stworzenia silnej grupy bezpiecznych użytkowników sieci.- mówi Piotr Skowroński, kierownik PogotoVia AntyVirusowego. - Inicjatywa jest otwarta dla wszystkich z całego świata. Jesteśmy dumni, że idee, które przyświecały nam przy stworzeniu PogotoVia w Polsce mogły zaowocować powołaniem międzynarodowej kampanii. - dodaje Skowroński.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wygraj z wirusami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl