SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Xevin Investments inwestuje w pogotowie komputerowe PCDOC

Xevin Invesmtents wspólnie ze spółką Xi Investment zainwestowały w PCDOC, firmę oferującą ogólnopolskie pogotowie komputerowe. Pozyskany kapitał zostanie przeznaczony głównie na budowę działu handlowego.

Xevin Investments inwestuje w pogotowie komputerowe PCDOC

PCDOC to ogólnopolskie pogotowie komputerowe działające na zasadach franszyzy i świadczące swoje usługi zarówno online, jak i offline. Sieć firmy liczy obecnie 13 oddziałów obsługujących ponad 30 miast - Widzimy duży potencjał, jak również zapotrzebowanie klientów na tego typu usługi - uzasadnia Radosław Czyrko, partner zarządzający w Xevin Investments. Drugim udziałowcem PCDOC - i zarazem pierwotnym inwestorem w fazie zalążkowej projektu - jest spółka Xi Investment.

Xevin Invesmtents i Xi Investment zainwestowały w PCDOC kilkaset tysięcy złotych (dokładnej kwoty spółki nie podają). Xevin Invesmtents objęła 65 proc. udziałów w firmie, a Xi Investment - 25 proc. W ciągu najbliższych kilku miesięcy spółki nie zamierzają wprowadzać swoich przedstawicieli do zarządu PCDOC.

Kapitał pozyskany od inwestorów PCDOC zamierza przeznaczyć przede wszystkim na budowę działu handlowego, który zajmie się sprzedażą abonamentów na obsługę IT dla firm z sektora MSP, a także na działania marketingowe oraz rozbudowę sieci naziemnych punktów franczyzowych. - Naszym celem jest stworzenie ogólnopolskiej marki, oferującej stałą, wysoką jakość usług informatycznych - deklaruje.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Xevin Investments inwestuje w pogotowie komputerowe PCDOC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl